Je Can Yaman zasnoubený? Nová přítelkyně s ním zamávala, on čeká na odpověď

Turecká hvězda Can Yaman, kterého Češky mohou znát ze seriálů, jako je Recept na lásku nebo Zasněná láska, je podle informací italských a tureckých médií zasnoubený. Tedy, ne tak úplně.

Italská sportovní reportérka a turecký herec se sbližují každým dnem. Po dovolené v Itálii se Can Yaman rozhodl ukázat Dilettě Leottě krásy tureckých luhů a hájů. Diletta zveřejnila několik instastories, jak hoduje společně s Yamanem v turecké vesničce Poyrazköy ležící u Istanbulu.

Dvojice se vydala na další romantický výlet na loď v Marmarském moři, na jachtě trávili před pár týdny několik dní i u italského ostrova Capri. Mluví se o tom, že Yaman je po půl roce rozhodnutý seznámit svou krásnou blondýnu se svými rodiči. Podle všeho plánuje velký životní krok.

Zasnoubení tureckého idola? Možná

Hvězda Zasněné lásky je, co se osobního života týče, skoupá na slovo. Média ale píší o tom, že se Yaman rozhodl před italskou hvězdou pokleknout a požádat ji o ruku. Diletta Leotta od něj dostala prsten za 40 tisíc eur, na odpověď Yaman prý stále čeká. Can Yaman se ke svým vztahům nikdy nevyjadřoval a stejně tak tomu nejspíše bude i v tomto případě.

Diletta Leotta je sportovní reportérka a televizní moderátorka, která se zaměřuje i na velké rozhovory se slavnými fotbalisty, do jejího profesního hledáčku se tak dostal i Ronaldo. Blond playmate pochází ze sicilské Katánie a je jí devětadvacet let.

10 VĚCÍ, KTERÉ O CANOVI YAMANOVI NEVÍTE

Yaman se vrací do Česka s Receptem na lásku

Can Yaman se vrací na obrazovky se svým nejnovějším seriálem s názvem Recept na lásku. Stejně jako v Zasněné lásce si pohledný Yaman zahraje postavu, která lásku příliš neprožívá do doby, dokud nepozná tu pravou. Sekundovat mu bude jeho herecká kolegyně Özge Gürel, kterou můžete znát ze seriálu Příchuť lásky.

Recept na lásku můžete sledovat každý den ve 21:55 na Prima LOVE nebo on-line v archivu iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.