Can Yaman se vrací na Prima LOVE v seriálu Recept na lásku. Pro Turecko byl příliš sexy

Fenomén Can Yaman, turecký herec, má v Česku velkou základnu obdivovatelek. Hvězda Zasněné lásky se vrací na obrazovky Prima LOVE už 6. června. O čem je jeho nejnovější seriál Recept na lásku, který zvedl Turkům mandle?

Recept na lásku

Recept na lásku je turecký romantický seriál, který navazuje na úspěchy Zasněné lásky a Příchutě lásky. Stejně jako v obou jmenovaných seriálech i v novince ztvárnil hlavní roli opět Can Yaman, kterého si v průběhu posledních šesti let zamilovaly miliony divaček po celém světě. Po jeho boku se pak objeví Özge Gürelová, se kterou tvořil pár už v Příchuti lásky.

Recept na lásku nabídne 43 epizod, které měly divačky možnost sledovat už v únoru v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrima.cz, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednictvím HbbTV.

Dohoda, která se promění v lásku

Seriálová novinka Recept na lásku přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá.

Recept na lásku byl pro Turecko příliš odvážný

Sexy hra na kočku a myš pobaví, Özgür si v učení Ezgi nebere servítky a snaží se jí vštípit jeho pohled na lásku. Pro něj je láska pouhou hrou, ale díky rozvíjejícímu se vztahu k Ezgi začne měnit názor.

Can Yaman sklidil po premiéře seriálu v Turecku negativní ohlasy. Pro tak konzervativní zemi je seriálová postava Yamana velice sexuálně otevřená. A opravdu, o náznaky sexuálních scén v seriálu není nouze, což je pro turecké diváky hodně nezvyklé. „Romantické vztahy se v Turecku za posledních pár let změnily, evidentní je to hlavně v Istanbulu. Milostné vztahy by měly být hlavně upřímné, o tom láska je,“ vysvětlovala hlavní představitelka záměr autorů. Jiní kritizovali i příliš častou nahotu Yamana před kamerami.

Can Yaman jako budoucí Sandokan nebo trend na českém Twitteru

Sandokan, evropský televizní hit ze sedmdesátých let, bude mít díky Italům novou verzi. Roli piráta si zahraje právě Can Yaman, který je miláčkem Itálie. Češky ho ale dobře znají z televizního hitu Zasněná láska a během oficiálního oznámení o jeho nové roli se stal trendem na českém Twitteru.

Jednatřicetiletý Turek je vystudovaný právník, herec je známý tím, že rád mění svůj vzhled podle typu role. Nejinak tomu bude i u Sandokana. Točit se bude od září 2021 a Can Yaman už do role slavného piráta pilně trénuje. Finanční odměna Cana Yamana za jeden díl Sandokana dosahuje obrovské částky.

Recept na lásku uvidíte na Prima LOVE od 6. června po 22. hodině.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.