Turecký idol Can Yaman je zamilovaný. Co o jeho sexy přítelkyni víme?

Hvězda seriálu Recept na lásku a Zasněná láska se ve svých jednatřiceti letech konečně zamilovala. Už od začátku roku 2021 víme, že jeho vyvolenou je italská sportovní redaktorka Diletta Lotta.

Can Yaman se se svými fanoušky na Instagramu už v zimě podělil o informaci, že je hodně zamilovaný. Na fotce ukázal atraktivní blondýnu, která připomíná playmate. Kdo je tedy přítelkyně Cana Yamana?

Sexy blondýna se jmenuje Diletta Leotta. Je jí devětadvacet let a pochází ze sicilské Katánie, kde moderuje sportovní televizní pořady. Nejčastěji se ale zabývá fotbalovými zápasy a velkými rozhovory s fotbalisty. Mezi její hosty tak patřil i velký Ronaldo.

Instagramové hvězdy

Diletta Leotta má díky svým vnadám a vášni pro fotbal 7,8 milionů fanoušků na Instagramu, což je jen o 600 tisíc fanoušků méně než má turecký idol Can Yaman. Ani Diletta se však nevyhnula skandálům, po internetu tak před nedávnem kolovalo video, kde se dívka vypadající jako sexy moderátorka nevhodně chovala před kamerou. Nakonec se však ukázalo, že je to video natočené za účelem poškodit mladou reportérku.

Média a slavní přátelé

Stejně tak se sexy blondýna nevyhýbá ani drbům, které o ní vznikají hlavně kvůli její atraktivní práci v Itálii. Minulý rok měla údajně tajně randit se švédským fotbalistou Zlatanem Ibrahomovičem, ale informaci médií dementovala. Její poslední přítel byl italský boxer Daniele Scardine. Za odkrytím vztahu mezi ní a Canem Yamanem mohla také italská média, která o dvojici informovala už 13. ledna v roce 2021. Italské noviny psaly o tom, že se zamilovaná dvojice pět dní nedostala z hotelového pokoje a informaci doplnila paparazzi fotkami slavného páru. Dvojice spolu nedávno strávila luxusní dovolenou na jachtě v Itálii.

Plastiky? Nepotvrzeno

Moderátorka a také bývalá modelka Diletta Leotta se v devatenácti sice odebrala na vysokou školu, ale po roce odešla, protože se jí povedlo uchytit v televizní branži. Atraktivní vzhled je asi první věc, které si na ní všimnete.

Její nevlastní sestrou je shodou okolností italská královna plastik Mirko Manola. Italská média mluví o tom, že sama Diletta Leotta má několik plastik za sebou, to ale moderátorka nikdy nepotvrdila ani nevyvrátila.

Hvězda seriálu Recept na lásku nebo Zasněná láska prožívá s krásnou blondýnou úžasný románek. Zatím je to vztah na dálku, ale od září bude Can Yaman natáčet v Itálii remake seriálového hitu Sandokan.

10 VĚCÍ, KTERÉ O CANOVI YAMANOVI NEVÍTE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.