Can Yaman ze Zasněné lásky ukázal přítelkyni. Je zamilovaný až po uši

Turecký miláček žen, Can Yaman, oficiálně představil svou přítelkyni fanouškům. Herec, který se proslavil seriálem Zasněná láska, strávil s krásnou neznámou romantickou dovolenou v Itálii. Vypadá to, že Yaman už svůj recept na lásku našel. Kdo je jeho přítelkyně?

Jednatřicetiletý herec a vystudovaný právník svůj osobní život dlouho odkládal. Kvůli herecké kariéře, právnické firmě, kterou vlastní, nebo také kvůli boji za herecká práva v Turecku byl jeho milostný život na druhé koleji. Není se čemu divit, Can Yaman tráví na seriálovém place až šestnáct hodin denně, proto se po jeho boku nikdy žádná žena oficiálně neobjevila. Až do února tohoto roku.

Kdo je přítelkyně Cana Yamana?

Nedávno strávil Yaman se svou přítelkyní romantickou dovolenou na jachtě poblíž italského ostrova Capri. A proč zrovna Itálie? Can Yaman zde od září točí remake seriálu Sandokan a kromě toho ho Italové kvůli jeho dokonalé italštině milují. Není tedy překvapením, že i jeho přítelkyně je Italka. Diletta Leotta je sportovní reportérkou a televizní moderátorkou. Blond playmate pochází ze sicilské Katánie a je jí devětadvacet let. Dvojice je podle svých sociálních sítí zamilovaná až po uši.

Jaké ženy se tureckému herci líbí?

Pokud nejste obdařenou blondýnou, nezoufejte. Yaman během nedávných rozhovorů prohlásil, že jasný typ na ženu nemá. „Nikdy jsem neměl jeden jediný typ ženy, který by mě uhranul. Pokud se projde kolem modelka, je možné, že se do ní zamiluji. Ačkoliv to, jak si obecně představujeme ideální ženu, ještě nemusí znamenat, že se mi bude líbit, takže mluvit o ideálním obrazu mé nastávající je pro mě těžké. Rád experimentuji, nemám návod na to, jak by pro mě měla ideální žena vypadat. Co se týče intelektuální roviny, měla by být vtipná, dáma, neměla by být příliš maskulinní a neměla by být neustále vystresovaná. Důležitý je pro mě smysl pro humor, najít někoho, s kým se budu pořád smát. Samozřejmě, je pro mě důležité, aby byla upřímná a čestná," vysvětlil turecký herec.

Yaman se vrací do Čech s Receptem na lásku

Can Yaman se vrací na obrazovky se svým nejnovějším seriálem s názvem Recept na lásku. Stejně jako v Zasněné lásce si pohledný Yaman zahraje postavu, která lásku příliš neprožívá. Sekundovat mu bude jeho herecká kolegyně Özge Gürel, kterou můžete znát ze seriálu Příchuť lásky.

Recept na lásku můžete sledovat ve 21:55 na Prima LOVE nebo on-line v archivu iPrima.cz.

Sledujte premiéru Receptu na lásku už tuto neděli ve 22:00 na Prima LOVE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.