Can Yaman získal v Itálii ocenění Televizní osobnost roku. Naskočí do nového seriálu

Hvězda tureckého seriálu Zasněná láska Can Yaman sbírá po světě čím dál tím větší popularitu. Na italském filmovém festivalu v Benátkách se mu dostalo velké pocty. Ocenění tak trochu ukradl italským kolegům.

Jednatřicetiletý turecký herec Can Yaman díky hitu Zasněná láska okouzlil západní Evropu, speciálně pak Španělsko a Itálii. Slavný mladík mluví plynně italsky, a tak se stal častým hostem italských relací a miláčkem televizního publika. Yaman před nedávnem kývl na nabídku pracovat na televizním seriálu Sandokan, v Římě proto už žije několik měsíců a věnuje se fyzickým přípravám. V Itálii také potkal svou novou přítelkyni.

Média na filmovém festivalu v Benátkách, kde herec ocenění převzal, zaujala hlavně jeho početná fanouškovská skupina, která ho doprovázela na každém kroku. „Žiji v Římě už osm měsíců a na tyto scény si zvykám,“ osvětlil Yaman svůj přístup k vlastní popularitě a dodal, že ho na začátku překvapila. „Ale teď už jsem si zvykl, pronásledují mě všude. Před rokem by mě to ale nenapadlo,“ prozradil herec.

Televizní osobnost roku je Can Yaman

Yaman byl pozván na začátku září na Benátský filmový festival, aby převzal ocenění Televizní osobnost roku. Turecký herec získal cenu za to, jak dobře vybudoval svůj mediální obraz. „Za revoluci v pojetí současné slávy svůdným, ale sofistikovaným obrazem, který mu během několika let umožnil vyšplhat se na žebříčky evropského a světového systému a etablovat se ve všech odvětvích naší představivosti od módy až po film,“ prozradil hlavní důvod moderátor při předávání jeho ocenění.

Yamana čeká budoucnost v Itálii

Can Yaman na svém Instagramu také potvrdil, že bude hrát v novém italském seriálu Viola Como Il Mare, který pojednává o vyšetřující reportérce Viole, jež trpí neurologickým onemocněním a přichomýtne se ke vraždě mladé dívky. Jakou roli si v novém seriálu střihne turecký herec Can Yaman zatím nebylo oznámeno.

Sledujte turecké seriály on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.