zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Can Yaman na festivalu v Benátkách: Herec ze Zasněné lásky znovu změnil image!

Lenka Nováková , Vydáno: 13.09.2021
Hvězda tureckých seriálů, jako je Zasněná láska a Recept na lásku, byl pozván na filmový festival do Benátek, který navštívily všechny hollywoodské hvězdy. Can Yaman znovu změnil image. Podívejte se na nejnovější fotky uhrančivého herce.

reklama

Can Yaman sice zazářil hlavně v tureckých seriálech, ale západní Evropu si svým charismatem obtočil kolem prstu. Speciálně Itálie Yamana zbožňuje a dává mu mnoho televizního prostoru.

Není tedy divu, že byl herec pozván i na osmasedmdesátý ročník filmového festivalu v Benátkách, kde se objevily i největší hollywoodské hvězdy. Yaman se momentálně dlouhé měsíce připravuje na hlavní roli v remaku Sandokana v Itálii a vystupuje i v četných italských relacích. Itálie si ho tak trochu přivlastnila.

Can Yaman v seriálu Recept na lásku
Autor: Prima LOVE Can Yaman v seriálu Recept na lásku

Změna image Cana Yamana

Hvězda Zasněné lásky musela kvůli vojně v Turecku v roce 2020 shodit svoje dlouhé vlasy. Účes, který předvedl v televizním světovém hitu Zasněná láska, proměnil na ježka. V květnu téhož roku už natáčel s delšími vlasy seriál Recept na lásku.

Nejspíše kvůli roli Sandokana si znovu nechává narůst delší vlasy a plnovous. Na filmovém festivalu v Benátkách si je Yaman nechal zčesat dozadu a předvedl elegantní look. Oblékla ho slavná návrhářská dvojice Dolce a Gabbana. Eleganci rozvolnily mokasíny od Vivienne Westwood, ke kterým herec nezvolil ponožky, a tak vysoce elegantní look dostal nádech uvolněné letní elegance.

Can Yaman na filmovém festivalu v Benátkách
Autor: profimedia Can Yaman na filmovém festivalu v Benátkách

Osm měsíců v Římě a hony fanynek

Italská média četně informovala čtenáře o tom, jak byl Yaman svými fanynkami (část z nich byla doprovázena maminkami) pronásledován celý festival nebo na něj celý den hromada obdivovatelek čekala u hotelu. „Žiji v Římě už osm měsíců a na tyto scény si zvykám,“ osvětlil Yaman svůj přístup k vlastní popularitě v Itálii a dodal, že ho to zpočátku docela překvapilo. „Ale teď už jsem si zvykl, pronásledují mě všude. Před rokem by mě to ale nenapadlo,“ prozradil herec.

Zasněná láska, v turečtině známá jako Erkenci Kuş

Can Yaman a herečka ze Zasněné lásky plánují nový projekt. Zahrajou si spolu znovu?

reklama

Související témata: Zasněná láska , Can Yaman , Zasněná láska , Recept na lásku

reklama

Přečtěte si také

reklama