Can Yaman na festivalu v Benátkách: Herec ze Zasněné lásky znovu změnil image!

Hvězda tureckých seriálů, jako je Zasněná láska a Recept na lásku, byl pozván na filmový festival do Benátek, který navštívily všechny hollywoodské hvězdy. Can Yaman znovu změnil image. Podívejte se na nejnovější fotky uhrančivého herce.

Can Yaman sice zazářil hlavně v tureckých seriálech, ale západní Evropu si svým charismatem obtočil kolem prstu. Speciálně Itálie Yamana zbožňuje a dává mu mnoho televizního prostoru.

Není tedy divu, že byl herec pozván i na osmasedmdesátý ročník filmového festivalu v Benátkách, kde se objevily i největší hollywoodské hvězdy. Yaman se momentálně dlouhé měsíce připravuje na hlavní roli v remaku Sandokana v Itálii a vystupuje i v četných italských relacích. Itálie si ho tak trochu přivlastnila.

Změna image Cana Yamana

Hvězda Zasněné lásky musela kvůli vojně v Turecku v roce 2020 shodit svoje dlouhé vlasy. Účes, který předvedl v televizním světovém hitu Zasněná láska, proměnil na ježka. V květnu téhož roku už natáčel s delšími vlasy seriál Recept na lásku.

Nejspíše kvůli roli Sandokana si znovu nechává narůst delší vlasy a plnovous. Na filmovém festivalu v Benátkách si je Yaman nechal zčesat dozadu a předvedl elegantní look. Oblékla ho slavná návrhářská dvojice Dolce a Gabbana. Eleganci rozvolnily mokasíny od Vivienne Westwood, ke kterým herec nezvolil ponožky, a tak vysoce elegantní look dostal nádech uvolněné letní elegance.

Osm měsíců v Římě a hony fanynek

Italská média četně informovala čtenáře o tom, jak byl Yaman svými fanynkami (část z nich byla doprovázena maminkami) pronásledován celý festival nebo na něj celý den hromada obdivovatelek čekala u hotelu. „Žiji v Římě už osm měsíců a na tyto scény si zvykám,“ osvětlil Yaman svůj přístup k vlastní popularitě v Itálii a dodal, že ho to zpočátku docela překvapilo. „Ale teď už jsem si zvykl, pronásledují mě všude. Před rokem by mě to ale nenapadlo,“ prozradil herec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.