Seriály a filmy

25. července 2021 05:51

Petra Kloidová

Další natáčení Cana Yamana v ohrožení: Zruší se seriál Sandokan?

Recept na lásku (17) - Proč přede mnou utíkáš

Italská média mají další senzaci. Turecký herec Can Yaman, kterého Češky znají hlavně ze seriálů jako je Zasněná láska nebo Recept na lásku, se v Římě už více jak půl roku připravuje na televizní remake Sandokana, natáčení se ale stále posouvá…

Turecký krasavec díky televiznímu hitu Zasněná láska okouzlil Evropu a zbytek světa. Díky jeho skvělé italštině si ho oblíbila hlavně Itálie, kde se stal pravidelným televizním hostem. Když se tedy hledal herec, který by mohl po více jak čtyřiceti letech ztvárnit Sandokana, bylo jasné, jaký uhrančivý muž by se měl role chopit. Can Yaman je známý tím, že každou rolí mění image a dokonale se na ni připravuje, podobné to tedy bude i se Sandokanem.

Neustálé posouvání plánů fanoušky Yamana znervózňuje

Yaman je momentálně v hledáčku italských médií také kvůli jeho vztahu se sexy sportovní reportérkou Dilettou Leotta. Tu měl údajně nedávno požádat o ruku.

Fanoušci ale začínají být nervózní kvůli zprávám, že se s natáčením Sandokana něco děje. Začátek natáčení měl být už v září 2021, momentálně se ale skloňuje měsíc říjen. Podle italských médií měly už v červnu probíhat velké přípravy, ty se ale stále odkládají. Hovoří se o tom, že Yaman měl v červenci nastoupit do tréninkového kempu, kde se bude měsíc připravovat na náročné fyzické scény, herec však podle sociálních sítí stále cvičí sám se svými trenéry.

Znamená to tedy, že se natáčení Sandokana posouvá nebo odkládá? Zarážející je také fakt, že produkce stále neodhalila jméno herečky, která ztvární seriálovou Mariannu. Fanoušci Yamana se obávají, aby se nestalo něco podobného jako se seriálem Recept na lásku, který byl nakonec nečekaně zkrácen o šest zásadních epizod.

Sandokan bude. Ale později?

Zdroje blízké italské produkci uklidňují, že posunutí projektu o pár měsíců je zcela normální. Mluví se o tom, že se scénář Sandokana momentálně přepisuje. Přípravy tak zabírají déle času, než se zpočátku předpokládalo.

Nejslavnější televizní pirát Sandokan se vrátí po 45 letech na televizní obrazovky. Rebel a poslední člen dynastie, který bojoval proti kolonizaci, v roce 1976 přilákal celou jednu generaci diváků před obrazovky hlavně díky uhrančivému projevu indického herce Kabira Bedi. Podle nejnovějších informací by měl mít nový Sandokan osm dílů po padesáti minutách. Turecký herec Can Yaman obdrží 100 000 euro za epizodu.

Podívejte se na seriály Cana Yamana online v archivu iPrima.cz:

Všechny díly tureckého hitu Zasněná láska najdete tady

Seriál Recept na lásku je poslední televizní počin Cana Yamana. Najdete ho tady

Příhuť lásky byl první velký úspěch tureckého idola Cana Yamana. Všechny díly najdete on-line v archivu


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.