zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tajemství zesnulého moderátora Pavla Lukeše. Dával si za vinu smrt manželky, zemřela mu v náručí

Moderátor Pavel Lukeš.
Autor: profimedia Moderátor Pavel Lukeš.
David Laštovka , Vydáno: 03.12.2021
Z toho, co před svou smrtí prožil moderátor legendárních zábavných pořadů Pavel Lukeš, běhá mráz po zádech. Nejenže dlouhá léta bojoval s rakovinou, ale přímo před očima mu doma náhle zemřela jeho milovaná žena, s kterou prožil devětačtyřicet let.

reklama

S její smrtí se nikdy nesmířil, a dokonce si ji dával za vinu. „Slavili jsme spolu doma Silvestra, ale udělalo se jí špatně, tak říkala, že si půjde lehnout. Jenže v tom hluku, jak venku bouchaly rachejtle, nemohla usnout. Ve dvě ráno šla na toaletu a když se vrátila, zkolabovala. Selhalo jí srdíčko. Byla a je to největší rána v mém životě. Mám i výčitky svědomí. Měli jsme přístroj na měření kyslíku v krvi, který se rozbil. Chtěl jsem jí ho zajet koupit, ona ale nechtěla, tak jsme ho objednali. Kdyby ho měla, možná by se to nestalo,“ svěřil se nám před dvěma lety Pavel Lukeš.

Pavel Lukeš bojoval s rakovinou, v říjnu svůj boj prohrál

Také moderátora sužovaly vážné zdravotní problémy. Bojoval s rakovinou, kterou napoprvé překonal, ale tušil, že může kdykoliv udeřit znovu. „Co se týče rakoviny, chodím na pravidelné kontroly. Na jedné onkologii mi oznámí, že se vrátila, na druhé, že je vše v pořádku. Takže jsem se rozhodl, že do té první už nikdy chodit nebudu, abych se zbytečně nemusel nervovat. Vše by mělo být nyní ustálené. Ale nedávno jsem dostal nějakou strašnou infekci, která mi dala hodně zabrat. Spadl jsem z postele, ležel nemohoucně dvě hodiny na zemi a nemohl se nikomu dovolat. Od té doby chodím o holi,“ popisoval Lukeš.

Josef Fousek, Pavel Lukeš a Zdeněk Srstka na křtu V muzeu lásky
Autor: profimedia Josef Fousek, Pavel Lukeš a Zdeněk Srstka na křtu V muzeu lásky

Aby po smrti manželky nebyl sám, pořídila mu jeho dcera pejska. „Jmenuje se Jack, stejně jako můj předchozí pejsek, který zemřel před Štědrým dnem. To byl miláček, strašně chytrej. Ten dokázal neuvěřitelné věci. Chodil se mnou všude, dokonce i na natáčení. Byl známej široko daleko. Ale dceři jsem řekl, že až jednou nebudu, tak bude Jack její. Tak s ním chodí také ven na procházky, aby si na sebe zvykli,“ sdělil Pavel Lukeš, který zemřel letos v říjnu ve věku 77 let. Příčinu úmrtí rodina neuvedla. 

František Peterka

František Peterka, Krakonoš a parťák Ivy Janžurové: Modlil se, aby zemřel

Jaromír Hanzlík

Baldwin není jediný. I Hanzlík zažil smrt kolegy při natáčení. Zemřel mu v náručí

 

Tajemství Radovana Lukavského

Tajemství Radovana Lukavského: Syn mu zemřel v náručí, on sám před smrtí vtipkoval

reklama

Související témata: Pavel Lukeš , moderátor , smrt

reklama

Přečtěte si také

reklama