Celebrity

7. února 2022 12:41

Milan Rozšafný

Tereza Brodská se stala obětí sprostého útoku! Agresivnímu muži vrazila facku

Oblíbená herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská ukázala, že opravdu není žádné ořezávátko. Jakým vulgárním útokům se musela bránit?

Oblíbená herečka Tereza Brodská, kterou můžete vídat i v seriálu Slunečná, na první pohled působí tichým a nenápadným dojmem. I ona se však dokáže pořádně rozohnit a nenechat si nic líbit. Aspoň tomu nasvědčuje situace, kterou prožila před pár dny a pochlubila se s ní na Instagramu. Známá herečka byla na zdánlivě obyčejném nákupu, kde stála v dlouhé frontě. I přesto si ovšem z čekání nedělala těžkou hlavu a pustila před sebe starší paní, která byla za ní a měla v ruce pouze jednu věc. Jenže to netušila, jaký incident tím spustí.

V tu ránu se totiž z fronty vynořil naštvaný muž a začal Brodské nadávat. Do herečky se přitom pustil velmi sprostým a nevybíravým způsobem. „Vynořil se chlap a začal: ‚Ty kr*vo, když takhle budeš pouštět každýho, tak přijdu domů večer.‘ Obtěžkaná taškama jsem mu slušně odpověděla, že se jednalo jen o jednu paní. A on začal řvát a nadával a poslední jeho slovo byla ‚p**a‘!“ popsala Brodská situaci. A právě vulgarismy si jako správná žena nenechala líbit a vyřešila celou situaci velmi rázně – vlepila nevychovanci facku!

„Jak to slovo dořekl a celá fronta za mnou jen koukala, tak jsem ty těžký tašky upustila a vrazila mu facku! Velkou! On jen zíral, já posbírala rozmašírovanej nákup a vypadla s hrůzou, že mě prohodí výlohou,“ napsala dále herečka. Jenže po chvilce strachu a nervozity přišel blažený pocit, že se muži postavila. „Vzepřela jsem se! Dávala jsem hodně facek při natáčení, ale nikdy mě nenapadlo, že ubalím facku i v soukromí! No, příště už to asi neudělám,“ dodala s humorem. Brodská tak dala všem ženám jasný příklad toho, že by si opravdu neměly nechat nic líbit. Snad si z potyčky vzal ponaučení i nevychovaný muž.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.