zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tereza Kostková zhubla. Má zaručený trik na to, jak se vykopat z postele a sportovat

Tereza Kostková Orlane (zdroj: CNN Prima NEWS)
Tereza Kostková Orlane (zdroj: CNN Prima NEWS)
Petra Kloidová , Vydáno: 16.08.2021
Tereza Kostková nedávno oslavila pětačtyřicátiny a rozhodně to na ní není vidět. Jako úspěšná herečka a matka čtrnáctiletého syna by na nedostatek času na hubnutí a péči o sebe měla nárok. Tereza Kostková ale objevila důvod, proč zkrátka z postele vylézt musí.

reklama

Tereza Kostková je nová tvář seriálu Hvězdy nad hlavou, který natáčela minulý rok. Po krátké pandemické přestávce zase pracuje na plné obrátky, ale letos v létě si dopřála dovolenou. S manželem a čtrnáctiletým synem Toníkem se vydala do Chorvatska. Žádný luxus, jen obyčejný domek, moře a slunce. „Byli jsme celá rodina včetně pejska na Brači, v hezkém kamenném domečku,“ prozradila herečka. V péči o sebe je minimalistická i u moře, nejdůležitější je pro ni odpočinek. „U moře se starám o pleť tak, že se především vůbec nelíčím. Spánek a moře dokonale stačí. Hodně se mažu opalovacím krémem, obličej mám vždy natřený padesátkou, obličej si neopaluji,“ prozrazuje Tereza Kostková.

Tereza Kostková pohubla kvůli venčení psa
Autor: profimedia Tereza Kostková pohubla kvůli venčení psa

Zaručené hubnutí díky lásce ke zvířeti

Tereza Kostková si v novém seriálu zahraje veterinářku a také ženu, která se bude rozhodovat mezi dvěma muži. Bojovat o ni bude Roman Zach a Roman Vojtek. Kostková ale nezahazuje ani lásku ke zvířatům, její syn má v akváriu hada, o kterého se sama Tereza ráda stará. Nějakou dobu mají i psa, který donutil celou rodinu pravidelně sportovat. Díky venčení se rozhodla Tereza Kostková s aktivním chlupatým mazlíčkem běhat. Odtud také tkví její ztráta váhy, pohubla ale celá rodina.

Tereza Kostková na tiskové konference Primy. Bude tváří nového seriálu Hvězdy nad hlavou
Autor: profimedia Tereza Kostková na tiskové konference Primy. Bude tváří nového seriálu Hvězdy nad hlavou

„Začalo to už koncem loňského roku, jak běhám s naším pejskem, běháme střídavě všichni, tak jsme tak nějak všichni pohubli,“ vysvětlila herečka. V Chorvatsku zase nemá v horku příliš velký hlad, takže hubnutí jde samo. „U toho moře to je asi pravidelností a dobrou stravou. Nemám v tom horku moc hlad, mám žízeň, takže za to může i pitný režim… a to jím fakt hodně zmrzliny… vlastně pořád,“ směje se herečka.

Maminka Terezy Kostkové vynáší koš nalíčená a upravená

Tereza Kostková má přirozenou krásu v genech, i její maminka Carmen Mayerová vždy platila za velkou krasavici. A umění starat se o sebe předala i dceři. „Je pořád strašně krásná, já jí to říkám každý den, když ji vidím. Moje maminka je známá tím, že se o ní i v ulici říkalo, že i s odpadkovým košem jde učesaná, nalíčená, upravená. Ale i táta o sebe dost dbá. Přijdu a on tam sedí ve vestičce. Ptám se, kam jdeš, a on, že jen tak, na mandl.“

Tereza Kostková vzpomíná i na to, jak ji tatínek Petr Kostka odmala koupal v ledové vodě kvůli imunitě, maminka jí polévala vlasy octem a studenou vodou, aby se leskly. Eleganci a přirozenou péči o sebe má Tereza Kostková zkrátka v genech. Nedávno dokonce prozradila, že přemýšlí o dalším dítěti.

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Tereza Kostková , Jakub Nvota , hubnutí , hvězdy nad hlavou

reklama

Přečtěte si také

reklama