Celebrity

11. prosince 2021 06:05

David Laštovka

Trápení Vilmy Cibulkové: Muži ji podváděli, Etzler ponížil, propadla alkoholu, dcera drogám

Herečka Vilma Cibulková si v životě sáhla až na pomyslné dno. Kvůli nešťastným láskám bojovala s depresemi, závislostí na alkoholu, a dokonce uvažovala i o sebevraždě. Trápení si užila i se svou jedinou dcerou Šimonou, která ve čtrnácti letech propadla drogám.

Na životní partnery Vilma Cibulková nikdy štěstí neměla. První velkou láskou byl její pedagog na DAMU, herec a režisér Miroslav Macháček, který byl o jedenačtyřicet let starší.

I přes věkový rozdíl ji neuvěřitelně přitahoval a strávili spolu několik let. Macháček rád holdoval alkoholu a ke své zálibě přivedl i ji. Vilma časem pochopila, že vztah musí ukončit, jinak by se upila k smrti. Rozhodnutí ovšem učinila v době, kdy byl její starší přítel už vážně nemocný. „Bojím se, že odpovědět na otázku, proč jsme k sobě s Máchou (Miroslavem Macháčkem, pozn. red) tolik tíhli, dost dobře neumím. Bylo to osudové setkání a vymyká se jakémukoliv popisu. Zdrhla jsem ale ve chvíli, kdy mě nejvíce potřeboval,“ přiznala v pořadu Třináctá komnata.

Místo úlevy z rozchodu, začala trpět depresemi, které se snažila zahnat pitím, což ji nejen přivedlo na existenční dno, ale dokonce málem dohnalo až k sebevraždě. Nakonec skončila v Bohnicích na oddělení sebevrahů, kde zahájila odvykací léčbu.

Šťastně nedopadlo ani první manželství, v němž se jí narodila dcera Šimona. Herečka se rozvedla poté, co zjistila, že si její muž napůjčoval na podnikání víc peněz, než dokázal splácet a skončil v obřích dluzích.

Etzler ji podvedl s mladší kolegyní

Nadějně vypadalo druhé manželství s hereckým kolegou Miroslavem Etzlerem. Zdálo se, že ti dva jsou si souzení. Měli společnou minulost, oba si prošli divokými vztahy, po kterých neváhali sáhnout po láhvi alkoholu a pak bojovali se závislostí. Herec si oblíbil i její dceru Šimonu, kterou bral jako svoji vlastní. V těžkých chvílích, kdy Šimona ve čtrnácti letech propadla drogám a skončila v psychiatrické léčebně, se zachoval jako správný muž. Nejenže byl Vilmě velkou oporou, ale starostlivě a obětavě se staral i o Šimonu, které velmi pomáhal. Po desetiletém soužití však přišel nečekaný rozchod. Etzler si během natáčení seriálu TV Prima Cesty domů totiž začal milostné pletky s mladší kolegyní Radkou Pavlovčinovou. Když jejich románek praskl, podvedená a zničená Vilma mu okamžitě sbalila kufry a vyhodila ho z domu.

Smůla v partnerském životě nebere konce a láska je pro ni snad zakletá. Ani poslední vážný vztah s hudebníkem Pavlem Janem Rybou, o kterém byla přesvědčena, že je konečně ten pravý, neskončil tak, jak si vysnila a přála. Místo svatby, dostala „kopačky“. „Rok a půl jsem byl vlastně jen s Vilmou a zanedbával práci. No a v poslední době jsem se té práci zase začal věnovat. A jak to tak bývá, prostě jsme se odcizili. Je to moje vina a je mi to moc líto,“ vysvětloval médiím důvody rozchodu Ryba.

Vilmu Cibulkovou můžeme vidět v zimní komedii Padesátka. Film režíroval Vojtěch Kotek, který si v něm i zahrál. Dále uvidíme například Jakuba Prachaře, Jiřího Mádla, Ondřeje Pavelku, Marka Taclíka, Oldřicha Kaisera, Jiřího Schmitzera či Jaromíra Dulavu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.