zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Utajovaný románek? Co spolu měli Jiří Macháček s Vicou Kerekes

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Lašovka, foto: FTV Prima/ Falcon , Vydáno: 09.01.2022
Před kamerou se spolu objevili několikrát a obvykle vždycky hráli milenecký pár. V zákulisí filmů se hovořilo o tom, že to mezi nimi zajiskřilo i ve skutečnosti. Jak to tedy bylo? 

reklama

O fanynky charismatický herec a zpěvák Jiří Macháček nouzi nikdy neměl. První manželství se mu rozpadlo a do druhého se zatím příliš nehrne. Přitom se současnou partnerkou režisérkou, animátorkou a výtvarnicí, o dvanáct let mladší Kristinou Dufkovou, s kterou má dvě děti, dceru Bertu a syna Antonína, tvoří pár už dvaadvacet let. 

O Jiřím se několikrát psalo v souvislosti s milostným románkem se slovenskou kráskou Vicou Kerekes. Poprvé se spolu objevili ve filmu Nestyda, který vstoupil do kin v roce 2008 a trhal divácké rekordy. O tom, kdo ztvární hlavní roli televizního moderátora předpovědi počasí Oskara, měl režisér Jan Hřebejk jasno hned.

Podmínka Jiřího Macháčka

Nikdo jiný, než Macháček pro něj nepřipadal v úvahu. Měli za sebou už tři úspěšné filmy, proto nebyl důvod ve spolupráci nepokračovat. Herec si ale tentokrát stanovil podmínku. Chtěl se podílet na konečné podobě scénáře. Než aby režisér o svou největší hvězdu přišel, raději souhlasil. „Snažili jsme se vyprávět o manželství a sexu svým způsobem vesele, aby to bylo trochu z nadhledu a s nadsázkou,“ popsal na premiéře Macháček, který do scénáře dodal řadu historek, které on sám nebo jeho kamarádi osobně prožili. 

Jiří Macháček v českém filmu Nestyda.
Autor: FTV Prima/ Falcon Jiří Macháček v českém filmu Nestyda.

Zatímco o mužském obsazení bylo rozhodnuto dlouho dopředu, o ženskou roli au-pair se strhl velký boj. Hřebejk hledal na Slovensku, adeptek bylo hned několik. Do úzkého finále se probojovaly dvě: Tatiana Pauhofová a Vica Kerekes. „Na castingu jsem si vymyslela jednu etudu, která se mu zalíbila. Dokonce ji pak použil i ve filmu,“ vylíčila Kerekes, pro kterou se Hřebejk nakonec rozhodl. 

Vica Kerekes o líbačce s Macháčkem

Natáčení pro ni nebylo vůbec snadné. Hned v prvním záběru ji čekala odvážná erotická scéna s Macháčkem. „Možná si mě vybrali záměrně, protože věděli, že neznámá herečka s podobnými scénami nebude mít problém. Ale nedělám si iluze, herec je herec a ten musí pracovat i se svým tělem,“ uvedla k tomu Kerekes. Některá bulvární média informovala o tom, že Macháček se slovenskou půvabnou zrzkou prožil románek i ve skutečnosti. Spekulace o jejich vztahu oživila o dva roky později, kdy spolu natočili další film pod názvem Muži v naději. Fotografové dvojici po premiéře načapali, jak se v nočních hodinách v ulicích Bratislavy vášnivě líbají a objímají. „Ve filmu Nestyda to byla taková předehra a nyní přišlo vyvrcholení," řekla Kerekes deníku Blesk o spolupráci s Macháčkem. Že by mezi nimi bylo něco víc, však rázně odmítla. Na film Nestyda se můžete podívat v neděli 9. ledna ve 20.15 na TV Prima.

Jiří Macháček v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Jiří Macháček sbírá kalhotky svých fanynek a v Thajsku si koupil rozpadlý dům

reklama

Související témata: Nestyda , Jiří Macháček , Vica Kerekes , románek , český film online , Jan Hřebejk

reklama

Přečtěte si také

reklama