zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Útok na Evu Burešovou! Zastala se jí hvězda Slunečné, která o šikaně ví své

Eva Burešová reaguje na internetový útok
Autor: profimedia Eva Burešová reaguje na internetový útok
Lenka Nováková , Vydáno: 27.04.2021
Herečka a zpěvačka Eva Burešová sdílela na sociálních sítích printscreen urážlivého instagramového profilu s názvem „Eva Burešová je ku**a a d**ka“. Hvězda Slunečné má k takovému chování jednoznačný postoj, je známá tím, že si nic nenechá líbit. Internetová nenávist zahýbala žlučí i její kolegyni, která podle svých slov ztrácí víru v lidstvo.

reklama

Eva Burešová anonymní profil nahlásila a zveřejnila ho s jednoznačným komentářem. „Milé děti. Uvědomujete si, že jsou tyto věci trestné? Na internetu platí stejné zákony jako všude jinde, já bych vás jen chtěla upozornit, že jednou ten pohár trpělivosti přeteče i nám na sociálních sítích,“ napsala na svém instagramovém profilu hvězda seriálu Slunečná. „Ale ostudu a problémy, které vám po tom všem vzniknou, s tím si pak budete muset poradit sami,“ doplnila s nadhledem.

Jsem citlivý člověk, říká Burešová

Burešová má na svém instagramovém profilu 395 tisíc sledujících, na nenávistné komentáře je sice zvyklá, ale vždy se brání. „Čím víc lidí je, tím víc nenávistných komentářů. Už jsem udělala nějaké kroky, některé jsem zablokovala. Nečtu všechny komentáře a zprávy, které mi chodí. Jak vidím náznak nějaké nenávistné poznámky, tak už dál nečtu,“ prozradila Burešová minulý rok v rozhovoru pro Prima Ženy.

Eva Burešová s maminkou a synem
Autor: profimedia Eva Burešová s maminkou a synem

„Jsem citlivý člověk, nechápu, proč lidi mají potřebu nenávidět člověka, který jim nic neudělal. Ať už to bylo jméno mého syna, můj úsměv…“ dodává maminka malého Nathana. 

S internetovými útoky mají zkušenost i její kolegyně

Burešové se zastala její kolegyně Eva Decastelo, obě dvě spolu hrají v seriálu Slunečná. Decastelo se nedávno stala také terčem nenávistných komentářů, na chvíli se dokonce Instagramu vzdala. „Sakra to, že jsme více vidět, neznamená, že nás nic nebolí, nemrzí a že nemáme city,“ komentuje útok na Evu Burešovou. 

Eva Decastelo hraje v seriálu Slunečná Zuzanu Dolejšovou
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Decastelo hraje v seriálu Slunečná Zuzanu Dolejšovou

S kyberšikanou a útoky má zkušenost i další seriálová hvězda. Patricie Pagáčová prozradila, že je na „hejty“ zvyklá, ale vždy ji vyvede z míry, když zjistí, že se jedná o děti. „Pro mě jsou to nešťastní a zakomplexovaní lidé nespokojení se svým životem, a proto mají potřebu znepříjemňovat ho i mně. Občas mě ale zarazí, že jsou mezi nimi třeba i dvanáctileté děti. To si pak říkám, že u nich muselo dojít k nějaké zásadní chybě ve výchově,“ říká Pagáčová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Eva Decastelo a Eva Burešová

Hvězda Slunečné neunesla kritiku na Instagramu. Vypadáte staře, píšou jí

reklama

Související témata: Eva Burešová , Slunečná , Instagram

reklama

Přečtěte si také

reklama