Celebrity

27. dubna 2021 16:30

Petra Kloidová

Útok na Evu Burešovou! Zastala se jí hvězda Slunečné, která o šikaně ví své

Herečka a zpěvačka Eva Burešová sdílela na sociálních sítích printscreen urážlivého instagramového profilu s názvem „Eva Burešová je ku**a a d**ka“. Hvězda Slunečné má k takovému chování jednoznačný postoj, je známá tím, že si nic nenechá líbit. Internetová nenávist zahýbala žlučí i její kolegyni, která podle svých slov ztrácí víru v lidstvo.

Eva Burešová anonymní profil nahlásila a zveřejnila ho s jednoznačným komentářem. „Milé děti. Uvědomujete si, že jsou tyto věci trestné? Na internetu platí stejné zákony jako všude jinde, já bych vás jen chtěla upozornit, že jednou ten pohár trpělivosti přeteče i nám na sociálních sítích,“ napsala na svém instagramovém profilu hvězda seriálu Slunečná. „Ale ostudu a problémy, které vám po tom všem vzniknou, s tím si pak budete muset poradit sami,“ doplnila s nadhledem.

Jsem citlivý člověk, říká Burešová

Burešová má na svém instagramovém profilu 395 tisíc sledujících, na nenávistné komentáře je sice zvyklá, ale vždy se brání. „Čím víc lidí je, tím víc nenávistných komentářů. Už jsem udělala nějaké kroky, některé jsem zablokovala. Nečtu všechny komentáře a zprávy, které mi chodí. Jak vidím náznak nějaké nenávistné poznámky, tak už dál nečtu,“ prozradila Burešová minulý rok v rozhovoru pro Prima Ženy.

„Jsem citlivý člověk, nechápu, proč lidi mají potřebu nenávidět člověka, který jim nic neudělal. Ať už to bylo jméno mého syna, můj úsměv…“ dodává maminka malého Nathana.

S internetovými útoky mají zkušenost i její kolegyně

Burešové se zastala její kolegyně Eva Decastelo, obě dvě spolu hrají v seriálu Slunečná. Decastelo se nedávno stala také terčem nenávistných komentářů, na chvíli se dokonce Instagramu vzdala. „Sakra to, že jsme více vidět, neznamená, že nás nic nebolí, nemrzí a že nemáme city,“ komentuje útok na Evu Burešovou.

S kyberšikanou a útoky má zkušenost i další seriálová hvězda. Patricie Pagáčová prozradila, že je na „hejty“ zvyklá, ale vždy ji vyvede z míry, když zjistí, že se jedná o děti. „Pro mě jsou to nešťastní a zakomplexovaní lidé nespokojení se svým životem, a proto mají potřebu znepříjemňovat ho i mně. Občas mě ale zarazí, že jsou mezi nimi třeba i dvanáctileté děti. To si pak říkám, že u nich muselo dojít k nějaké zásadní chybě ve výchově,“ říká Pagáčová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.