Vica Kerekes o sociálních sítích: Nutí nás ukazovat, jak jsme šťastní. Pravda je jinde

Herečka Vica Kerekes letos oslavila čtyřicáté narozeniny. A naučila se jednu zásadní věc – říkat ne! Práce má stále dost a nezastavila ji ani koronavirová krize. Spíš naopak. Z Maďarska, kde žije, cestovala za prací poměrně často. I léto má pracovní. Vica prozradila i to, jak to má se sociálními sítěmi.

Herečka Vica Kerekes jubilejní rok za zlomový nepovažuje. Ale už ví, co je podstatné a co může hodit za hlavu. A naučila se i říkat ne, což většina lidí stále neumí. „Ráda říkám ne. Jsem hrdá na to, že to umím, ale nedělám z toho soutěž, snažím se podle sebe rozhodnout, jak to cítím,“ prozradila v pořadu Showtime. Svůj věk, který začíná čtyřkou, si nebere. „Cítím se velmi dobře, užívám si život, vůbec to neřeším,“ dodala.

Pracovní nabídky se sympatické herečce jen hrnou. A konečně si po dlouhé době zahrála i v Česku. „Je to radostné léto. Teď se poštěstilo, dotočili jsme Lásku na špičkách, Indiána a Běžná selhání. Jeden maďarský film je teď na Slovensku v kinech, Milenec nebo snoubenec, možná půjde i do Česka,“ vyjmenovala Vica filmy, kde ji mohou diváci vidět. V komedii Indián si zahrála po boku Karla Rodena. Psali jsme o tom TADY.

Film Běžná selhání zrovna radostný není, je to psychologické drama a Vica v něm hraje maminku jedné z hlavních hrdinek. „Mám ten film velmi ráda. I scénář se mi líbí, protože poukazuje na ty stereotypy. Upozorňuje na mnoho věcí. Proč musíme být pořád šťastní a ukazovat to? Ten instagramový svět nás k tomu nutí. Ukazovat, jaké jsme vzorné matky, jak jsme pořád upravené, ale pravda je jinde,“ vysvětlila Vica.

A jak ona to má se sociálními sítěmi? Já je používám vysloveně na práci. Nikdy tam nedávám nic ze soukromého života. Je důležité nechat si ho jen pro sebe. Nemám ráda ten život ve výkladní skříni. Mám pocit, že to je velké nebezpečí, ten náš virtuální svět,“ dodala herečka, která nedávno prozradila, že by si moc přála rodinu.

Vica by se nebránila ani adopci. „Rodina je důležitá, ale uvidíme, jestli budu mít svoje děťátko, nebo to děťátko adoptuji... ale to je též moje soukromí, o tom nechci mluvit," řekla před časem sympatická zrzka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.