Celebrity

19. ledna 2022 12:10

David Laštovka

Vítězslav Jandák přiznal: Manželka prodělala covid a ztratila sluch. Motala se a padala!

Nejlepší hlášky z Co Čech, to politik! 18. 1. 2022

Herec a bývalý politik Vítězslav Jandák prodělal loni covid, varianty omikron se ale nebojí. „Odborníci řekli, že to bude slabounké a já věřím odborníkům,“ uvedl v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima News. Jeho manželka se ovšem po koronaviru potýká s fatálními zdravotními problémy. Trápí ji potíže se srdcem, a dokonce přišla o sluch.

Vše se odehrálo v létě na dovolené v Chorvatsku. Manželce Zdeně se udělalo nevolno. „Začala se najednou motat, padat, okamžitě skončila v nemocnici a bylo po dovolené,“ popsal Jandák deníku Aha! On sám prodělal covid také, ale bez vážných následků.

Jandákova žena následkem onemocnění covid-19 přišla o sluch a má potíže se srdcem. „Měla jeden tep za sedm vteřin, šla okamžitě na zákrok, při kterém jí voperovali kardiostimulátor,“ svěřil se herec s tím, že se sluchem je to stále velmi špatné. „Teď byla už počtyřicáté v hyperbarický komoře, ale stále je to bída,“ povzdechl si Jandák, který má s manželkou dvě děti, Kláru a Vítězslava. Od dcery už má tři vnoučata a teď se těší na další od syna. Narodit se má v únoru.

Jandák: Věřím odborníkům. Na covid si musíme zvyknout!

Vítězslav Jandák byl hostem pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima News. Nechal se slyšet, že z varianty omikron strach nemá. „Toho, čemu se říká covid, se nezbavíme. A měli bychom si na něj zvyknout. Že se chvíli jmenuje omikron, chvíli delta, to je jedno. Omikronu se nebojím. Odborníci řekli, že to bude slabounké a já věřím odborníkům,“ uvedl s tím, že naposledy věřil Romanu Prymulovi.

Kolik dávek ještě dostanu? ptal se Vítězslav Jandák v pořadu Co Čech, to politik!

Kolik dávek vakcíny ještě dostanu?

Jandákovi vadí spíš způsob informování o nemoci. A také to, že hned na začátku odborníci neřekli, jak to bude s očkováním. Myslel si, že stačí pouze dvě dávky vakcíny, o třetí a čtvrté dávce podle něj nikdo nemluvil. „Když mě očkovali, tak mi řekli: ‚Už to máte vyřešené.‘ Pak jsem dostal druhou dávku a říkali: ‚Teď přichází třetí dávka!‘ s odůvodněním toho, že tyhle dvě dávky vyprchaly. Jak můžu vědět, jestli ta třetí nevyprchá za měsíc?“ rozčiloval se před vánočními svátky v pořadu Co Čech, to politik! Jandák.

I tentokrát v pořadu herec zmínil, že ho rozčilují nejasnosti ohledně vakcíny. „Já si myslím jednu věc, při vší úctě k odborníkům, podle mě si s tím dodnes nikdo neví moc rady,“ dodal s tím, že nejvíc mu vadí, že se u nás začala do zdraví plést politika.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.