zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vladimír Polívka ukázal novou přítelkyni. Připomíná jeho mámu Chantal Poullain

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 06.11.2021
Pohledný herec Vladimír Polívka se zatím ještě neusadil a tu pravou teprve hledá. Před pár týdny se ukázal na veřejnosti s novou přítelkyní. Ta je typově podobná jeho slavné mamince Chantal Poullain, po dlouhé době chodí s blondýnou.

reklama

Dvaatřicetiletý herec je znovu zadaný, po rozchodu s pohlednou brunetou se na veřejnosti ukázal s krásnou blondýnou, která se podle médií jmenuje Magda a dělá provozní restaurace.

Lásky Vladimíra Polívky

Poprvé se nová dvojice světu ukázala na filmové premiéře snímku Zpráva v pražské Lucerně. Vladimír Polívka si svou přítelkyni, která šarmem tak trochu připomíná Chantal Poullain, vedl nebojácně za ruku. Krásná Magda měla před lety dokonce chodit se slavným fotbalistou Martinem Feninem.

Polívka s novou přítelkyní na filmové premiéře
Autor: profimedia Polívka s novou přítelkyní na filmové premiéře

Představitel vyšetřovatele v seriálu Polda chodil poslední dobou s dlouhovlasými brunetami. Jeho nejdelší vztah byl s modelkou a zpěvačkou Karolínou Krézlovou, která se proslavila údajným milostným poměrem s porotcem Česko Slovensko má talent Jaro Slávikem.

Polívka s Krézlovou si po pár letech společného soužití prožili bolestivý rozchod, během kterého se pokusili dát znovu dohromady. Láska jim ale nevyšla. Zatímco Vladimír Polívka randí, Karolína je už tři roky sama. 

Vladimír Polívka byl s Karolínou Krézlovou dokonce zasnoubený
Autor: profimedia Vladimír Polívka byl s Karolínou Krézlovou dokonce zasnoubený

Vladimír Polívka se na Tinderu neseznamuje

Herec sice neprozradil, jak se se svou novou přítelkyní seznámil, ale v rozhovoru pro Prima Ženy řekl, že populární seznamovací aplikaci Tinder nemá, k seznámení prý stačí obyčejné sociální sítě. „Pro většinu lidí takhle dnes funguje Instagram nebo Facebook…Dneska stačí si zařídit Instagram, a to je seznamka se vším všudy, samozřejmě jako spousta dalších aplikací,“ vysvětlil Polívka.

Strašidelné policejní historky

Polívka tvárňuje v nové sérii Poldy pohledného rebela, který si nepotrpí na úřední postupy ani na pořádek na stole. Nedávno se sešli s kolegy, aby nafotili kalendář na téma televizního Poldy.

Vladimír Polívka
Autor: profimedia Vladimír Polívka

Kolega Vladimíra Polívky, David Matásek, během focení přiznal, že ho občas reálné policejní historky umí pořádně vyděsit. „Člověk někdy zapomene na to, že to je vlastně scénář, že to je napsané, protože ta realita je samozřejmě daleko horší. Co policisté občas vypustí za historky, to je docela strašidelné,“ prozradil Matásek.

Jeho mladší kolega se zase zasnil, jaké případy by chtěl v televizi odhalovat. „Něco jako ve staré Paříži, rok 1750, Moulin Rouge, tam bych někde chodil,“ svěřil se Polívka, kterého můžete vidět v krimiseriálu TV Prima Polda, kde hraje vyšetřovatele Vojtěcha Urbana alias Juniora. Premiérový díl sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.

Herec Vladimír Polívka

30 otázek na tělo pro Vladimíra Polívku. Co nejdrsnějšího herci řekla fanynka?

Vladimír Polívka jako Vojtěch Urban, nový parťák Poldy.

Vladimír Polívka ze seriálu Slunečná: Táta ho šikanoval, musel mu dělat psa

reklama

Související témata: Polda , FTV Prima , Polda online , Vladimír Polívka , přítelkyně , Chantal Poullain , vztah , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama