Celebrity

6. listopadu 2021 05:55

Petra Kloidová

Vladimír Polívka ukázal novou přítelkyni. Připomíná jeho mámu Chantal Poullain

Polda - focení kalendáře

Pohledný herec Vladimír Polívka se zatím ještě neusadil a tu pravou teprve hledá. Před pár týdny se ukázal na veřejnosti s novou přítelkyní. Ta je typově podobná jeho slavné mamince Chantal Poullain, po dlouhé době chodí s blondýnou.

Dvaatřicetiletý herec je znovu zadaný, po rozchodu s pohlednou brunetou se na veřejnosti ukázal s krásnou blondýnou, která se podle médií jmenuje Magda a dělá provozní restaurace.

Lásky Vladimíra Polívky

Poprvé se nová dvojice světu ukázala na filmové premiéře snímku Zpráva v pražské Lucerně. Vladimír Polívka si svou přítelkyni, která šarmem tak trochu připomíná Chantal Poullain, vedl nebojácně za ruku. Krásná Magda měla před lety dokonce chodit se slavným fotbalistou Martinem Feninem.

Představitel vyšetřovatele v seriálu Polda chodil poslední dobou s dlouhovlasými brunetami. Jeho nejdelší vztah byl s modelkou a zpěvačkou Karolínou Krézlovou, která se proslavila údajným milostným poměrem s porotcem Česko Slovensko má talent Jaro Slávikem.

Polívka s Krézlovou si po pár letech společného soužití prožili bolestivý rozchod, během kterého se pokusili dát znovu dohromady. Láska jim ale nevyšla. Zatímco Vladimír Polívka randí, Karolína je už tři roky sama.

Vladimír Polívka se na Tinderu neseznamuje

Herec sice neprozradil, jak se se svou novou přítelkyní seznámil, ale v rozhovoru pro Prima Ženy řekl, že populární seznamovací aplikaci Tinder nemá, k seznámení prý stačí obyčejné sociální sítě. „Pro většinu lidí takhle dnes funguje Instagram nebo Facebook…Dneska stačí si zařídit Instagram, a to je seznamka se vším všudy, samozřejmě jako spousta dalších aplikací,“ vysvětlil Polívka.

Strašidelné policejní historky

Polívka tvárňuje v nové sérii Poldy pohledného rebela, který si nepotrpí na úřední postupy ani na pořádek na stole. Nedávno se sešli s kolegy, aby nafotili kalendář na téma televizního Poldy.

Kolega Vladimíra Polívky, David Matásek, během focení přiznal, že ho občas reálné policejní historky umí pořádně vyděsit. „Člověk někdy zapomene na to, že to je vlastně scénář, že to je napsané, protože ta realita je samozřejmě daleko horší. Co policisté občas vypustí za historky, to je docela strašidelné,“ prozradil Matásek.

Jeho mladší kolega se zase zasnil, jaké případy by chtěl v televizi odhalovat. „Něco jako ve staré Paříži, rok 1750, Moulin Rouge, tam bych někde chodil,“ svěřil se Polívka, kterého můžete vidět v krimiseriálu TV Prima Polda, kde hraje vyšetřovatele Vojtěcha Urbana alias Juniora. Premiérový díl sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.