Celebrity

18. září 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Nečekané odhalení! Marta Jandová a Jakub Prachař vzpomínají na nudapláž

VLOGY Mariany: Kdo posílal erotické sms a byl na nuda pláži? A co dalšího na sebe práskli porotci?

Další speciální vlog Mariany Prachařové přináší překvapivé přiznání. Bratr mladé herečky a zpěvačky Jakub Prachař spolu s jeho kolegyní Martou Jandovou do detailu popsali zážitky z nudapláže. Podívejte se na extra video.

V rámci vlogů Mariany Prachařové máme nejen možnost podívat se do zákulisí soutěže Česko Slovensko má talent, ale poznat porotce show z trochu jiného úhlu. Mariana se čtyřčlennou porotou hraje hru „Never have I ever“, což lze přeložit jako „Nikdy jsem...“, v níž jim pokládá neobvyklé otázky. Často jsou i dost na tělo, takže se dozvíme lecjakou pikantnost.

Mariana se tak třeba zeptá, zda byli známí porotci někdy na nuda pláži. Zatímco Jaro Slávik ani Diana Mórová tuto zkušenost nemají, Marta Jandová i Jakub Prachař se hned přiznávají, že na nuda pláži byli. Marta to hodnotí jako otřesnou zkušenost, Jakub se zase netají tím, že šlo o omyl.

Marta Jandová nebyla z nuda pláže vůbec nadšená

„Já jsem tam nebyla záměrně. Byla jsem tam ve Francii, mě tam prostě vzali, to jsem byla ještě malinká,“ popisuje Marta, jak se na nuda pláž dostala. „Od tý doby jsme tam v životě nešli. Už jsem tam nechtěla, protože ty nejhezčí lidi, na který by se člověk chtěl podívat, ty tam leželi na ručníku tak jako na půl schovaný, a ty nejošklivější tam leželi způsobem ‚Mrkni na mě‘,“ ukazuje Marta jejich polohu s roztaženýma nohama a obnaženým rozkrokem. To jí bohatě stačilo a nuda pláž už nikdy nenavštívila.

Jakub Prachař byl na nuda pláži omylem

To Jakub Prachař má jiný zážitek. „Já jsem jel ve Francii do kempu a u vstupu mi říkají ‚naturiste‘,“ vypráví Jakub s tím, že jim to potvrdil, protože přírodu má přece rád. Navíc se jednalo o národní park. „Jel jsem dovnitř a začal jsem vybalovat stan,“ pokračuje Jakub ve své historce.

„A když ke mně přišel už třetí člověk, že můžu stavět stan, ale ne oblečenej, tak jsem pochopil,“ svěřil se známý herec, který se navíc ale pochlubil, že velmi rád posílá erotické zprávy. „V tom jsem přeborník,“ tvrdí pyšně Prachař.

Nezapomeňte se dívat na další díl show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě nebo mrkněte na předchozí díly na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.