zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nečekané odhalení! Marta Jandová a Jakub Prachař vzpomínají na nudapláž

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 18.09.2021
Další speciální vlog Mariany Prachařové přináší překvapivé přiznání. Bratr mladé herečky a zpěvačky Jakub Prachař spolu s jeho kolegyní Martou Jandovou do detailu popsali zážitky z nudapláže. Podívejte se na extra video.

reklama

V rámci vlogů Mariany Prachařové máme nejen možnost podívat se do zákulisí soutěže Česko Slovensko má talent, ale poznat porotce show z trochu jiného úhlu. Mariana se čtyřčlennou porotou hraje hru „Never have I ever“, což lze přeložit jako „Nikdy jsem...“, v níž jim pokládá neobvyklé otázky. Často jsou i dost na tělo, takže se dozvíme lecjakou pikantnost.

Mariana se tak třeba zeptá, zda byli známí porotci někdy na nuda pláži. Zatímco Jaro Slávik ani Diana Mórová tuto zkušenost nemají, Marta Jandová i Jakub Prachař se hned přiznávají, že na nuda pláži byli. Marta to hodnotí jako otřesnou zkušenost, Jakub se zase netají tím, že šlo o omyl.

Marta Jandová v Česko Slovensko má talent.

Marta Jandová dostala pusu od idola a nechtěla se mýt! Co neobvyklého se jí na mužích líbí?

Marta Jandová nebyla z nuda pláže vůbec nadšená 

„Já jsem tam nebyla záměrně. Byla jsem tam ve Francii, mě tam prostě vzali, to jsem byla ještě malinká,“ popisuje Marta, jak se na nuda pláž dostala. „Od tý doby jsme tam v životě nešli. Už jsem tam nechtěla, protože ty nejhezčí lidi, na který by se člověk chtěl podívat, ty tam leželi na ručníku tak jako na půl schovaný, a ty nejošklivější tam leželi způsobem ‚Mrkni na mě‘,“ ukazuje Marta jejich polohu s roztaženýma nohama a obnaženým rozkrokem. To jí bohatě stačilo a nuda pláž už nikdy nenavštívila.

Marta Jandová.
Autor: Prima FTV Marta Jandová.

Jakub Prachař byl na nuda pláži omylem 

To Jakub Prachař má jiný zážitek. „Já jsem jel ve Francii do kempu a u vstupu mi říkají ‚naturiste‘,“ vypráví Jakub s tím, že jim to potvrdil, protože přírodu má přece rád. Navíc se jednalo o národní park. „Jel jsem dovnitř a začal jsem vybalovat stan,“ pokračuje Jakub ve své historce.

Česko Slovensko má talent - Jakub Prachař a Dagmar Lehotská.

Jakub Prachař vytvořil se zmatenou soutěžící duo připomínající Pata a Mata

„A když ke mně přišel už třetí člověk, že můžu stavět stan, ale ne oblečenej, tak jsem pochopil,“ svěřil se známý herec, který se navíc ale pochlubil, že velmi rád posílá erotické zprávy. „V tom jsem přeborník,“ tvrdí pyšně Prachař.

Nezapomeňte se dívat na další díl show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě nebo mrkněte na předchozí díly na iPrima.cz.

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent 2021 , Vlogy Mariany , Jakub Prachař , Marta Jandová , Jaro Slávik , Diana Mórová , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama