Celebrity

20. prosince 2021 05:59

Anna Kopečková

Vrátí se Richard Genzer k manželce Lindě Finkové? Před lety ji opustil kvůli milence

Richard Genzer, hvězda zábavné show Partička, kterou vysílá Prima COOL, slaví 55. narozeniny. Chystá se v jeho životě zásadní zvrat? Jednu nečekanou novinku ze svého soukromí bavič, tanečník a herec skutečně hlásí!

První velkou láskou Richarda Genzera byla o dva roky mladší zpěvačka Linda Finková. V roce 2000 se vzali a narodily se jim dvě děti: dcera Viktorie a syn Matyáš. V roce 2004 počali ještě třetí dítě, ale o to přišli, když byla Linda v šestém měsíci těhotenství. Navenek působili jako sehraný pár a nic nenasvědčovalo tomu, že by to mezi nimi nemělo klapat.

Manželku opustil kvůli mladší milence

O to větší překvapení bylo, když vyšlo najevo, že Richard udržuje milostný poměr s o devět let mladší psycholožkou Markétou Jiránkovou. Byla to právě ona, kdo jejich vztah veřejně propálil. Pochlubila se tím na svém profilu na Facebooku, lásku označila za karmickou a anděly seslanou. A to bylo i na otrlou Lindu Finkovou moc. Genzerovi sbalila kufry, vyhodila ho z domu a oznámila, že by si raději poleptala obličej kyselinou, než by mu odpustila a vzala ho zpátky na milost.

Další milenka mu zlomila srdce

Známý bavič byl do svého nového objevu tak zamilovaný, že Markétu dokonce požádal o ruku. Místo svatby ale přišel rozchod. Chvíli byl sám a užíval si divočejší období, z něhož ho rychle vyvedla další půvabná kráska, blondýnka Pavla Kalinová. Geňa, jak se mu přezdívá, své city vyjadřoval veřejně, což u něj v minulosti nebývalo zvykem.

„Pavla je moc krásná a já pořád nechápu, jak takový idiot jako já měl takové štěstí, že jsem ji potkal a ona se do mě zamilovala. Jsem šťastný jako už dlouho ne,“ popisoval. Letos v dubnu se však dvojice nečekaně rozešla. Konkrétní důvody ani jeden z nich nezmínil. Ze slov Richarda pouze vyplynulo, že dostal kopačky a má zlomené srdce. „Odešla, stýská se mi a moc ji miluju. A to je všechno, co k tomu řeknu,“ komentoval to tehdy v pořadu Showtime.

Bude svatba?

V tu chvíli se začalo spekulovat o tom, že by se mohl vrátit ke své manželce Lindě, se kterou ani po dlouhých letech stále nebyli rozvedeni. Čas mezi nimi navíc všechny staré rány zahojil. „Musím ocenit, že když teď neměl rok svoji práci, šel dělat něco jiného. Pronajal si krámek a dělá palačinky. To je přece super – a nesedí doma na zadku. A co oceňuju ještě víc, že o svých kamarádech nikdy nemluvil špatně, a to ho znám dlouho. Ríšo, za mě jsi jednička,“ napsala letos v létě na své sociální síti Finková.

K velkému návratu ale nakonec nedošlo. Genzer se dal místo ní znovu dohromady s Pavlou Kalinovou, která se k němu na podzim vrátila. Richard je opět spokojený a září štěstím. Dokonce nevylučuje, že se znovu ožení. Rozvodové řízení s Lindou Finkovou totiž po deseti letech směřuje ke konci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.