Známá architektka Kamila Douděrová nově v roli porotkyně: Je to adrenalin, ale i zábava

Dream Team - Mistři dílny: Jak zvládá Kamila Douděrová stres v roli porotkyně?

Architektku Kamilu Douděrovou známe jako designérku oblíbeného pořadu, nyní si ale zkusí trochu jinou úlohu. Představí se jako porotkyně nové reality show, která prověří šikovnost zlatých českých ručiček. Jak si povede a co o soutěži říká?

Utkání šestice mužů a šestice žen v kreativitě, zručnosti, ale i spolupráci v šibeničním časovém limitu, na jehož konci by měl stát výrobek, který vám vyrazí dech. Právě taková show čeká na diváky již v pondělí, kdy startuje nový unikátní pořad DREAM TEAM – Mistři dílny. Jednou z porotkyň této novinky je i architektka Kamila Douděrová.

„Od soutěžících čekám kreativitu, originalitu, ale zároveň takové zdravé sebevědomí,“ říká Douděrová, která je bude hodnotit společně s architektem a režisérem Šimonem Cabanem. V roli třetího porotce se pak budou střídat známé tváře české kulturní scény. Jak sama Kamila podotýká, u mistrů dílny se zaměří i na um výrobek suverénně obhájit, neboť právě tato schopnost a přesvědčivé chování celý projekt prodává.

Plnění úkolů obou týmů, do kterých budou rozděleni, ji dokáže zcela vtáhnout. „Já mám problém s tím, že jsem hodně empatická a hodně to prožívám,“ přiznává oblíbená architektka, jež se jen těžko dokáže od soutěžících odosobnit. Snad právě kvůli tomu je ráda, že jako porotkyně musí vzít v potaz právě i odbornou stránku věci, která nestaví na pocitech nebo osobních sympatiích.

Kamila Douděrová se zaměřuje na kreativitu i řemeslné provedení

„Soustředím se na ty výrobky, skutečně koukám na to řemeslné provedení,“ tvrdí Douděrová, která je přesvědčená, že jsou jako porotci při závěrečném hodnocení spravedliví. Posuzují totiž i proveditelnost a reálnou hodnotu daného díla.

A jak sama zvládá svou roli porotkyně? „Je to adrenalin, ale je to i zábava a pro mě osobně je to i tak trochu za odměnu, protože takovou příležitost jsem doteď nedostala,“ usmívá se sympatická Kamila, která ale není na televizních obrazovkách žádným nováčkem. Již několik let ji můžeme vídat jako designérku pořadu Jak se staví sen nebo Postav si sen!

Vítěz této originální reality show si odnese výhru v hodnotě půl milionu korun a možnost mít vlastní prostor ve vysílání televize Prima. Podle Douděrové mu nesmí chybět všestrannost, sebedůvěra a umění výrobek odprezentovat. „Zároveň musí být rozhodný, musí umět rychle jednat. A musí být sympatický,“ dodává Kamila, na kterou se v pořadu DREAM TEAM – Mistři dílny můžete těšit už v pondělí od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.