Celebrity

28. prosince 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Vojta Kotek povzbuzuje: Dělejte, makejte! Češi jsou podle něho nejen muzikanti, ale i kutilové

Dream Team - Mistři dílny: Vojta Kotek o soutěži: Češi nejsou jen muzikanti, ale i kutilové!

Charismatický herec Vojta Kotek nás již brzy bude provázet novým a naprosto jedinečným pořadem z prostředí pracovních dílen. Nejenže v něm bude dohlížet na dodržování pravidel, ale občas ho projekty obou týmů natolik pohltí, že je bude nejen burcovat k co nejlepším výsledkům, nýbrž i sám vlastnoručně vypomůže.

Pořad DREAM TEAM – Mistři dílny je zbrusu nová originální show televize Prima. Představí šest žen a šest mužů, kteří se v každém díle rozdělí do dvou týmů – červeného a modrého. „Je to vlastně takovej fight mezi dvanácti suprovými šikovnými lidmi, kteří mají v každém díle v rámci týmu vytvořit něco originálního a neuvěřitelného, něco, z čeho se nám i vám zatají dech,“ popisuje hlavní myšlenku moderátor pořadu Vojta Kotek.

Na to vše navíc budou mít pouhých šest hodin. Stejně jako u mnoha podobných soutěží, ve kterých jde o čas, i u Mistrů dílen se tudíž můžeme těšit na Vojtovo nekompromisní odpočítávání posledních vteřin. Úkoly přitom budou náročné a od obou týmů se očekává nejen kreativní, ale i funkční návrh, stejně jako dokonalý time management a spolupráce založená na kompromisech.

Tato show je absolutní novinkou. To potvrzuje i fakt, že nejsou předem jasně daná pravidla. Neznají je ani diváci, ale ani soutěžící. „My jsme pracovali s tím, že se právě budou ty jednotlivý nuance pravidel dozvídat diváci i soutěžící přímo ve chvíli, kdy se to začíná teprve všechno dít,“ říká Vojta. „A to samozřejmě přináší zajímavé momenty, situace, a dokonce i emoce,“ dodává oblíbený herec.

Vojta Kotek funguje v nové reality show jako můstek mezi hráči a porotou

Kotek přiznává, že kromě moderování funguje v show i jako jakýsi můstek mezi porotou a hráči, jimž se navíc snaží v rámci možností pravidel pomoci. „Záleží samozřejmě nejen na tom, co mi umožní pravidla, ale i nějaké moje schopnosti a svědomí,“ přibližuje Vojta svou pozici v tomto novém pořadu.

Nejednou budeme slýchat jeho povzbuzující výkřiky jako „Dělejte!“ nebo „Makejte!“ Charismatický Kotek totiž stejně jako soutěžící touží po skvělém výsledku obou týmů. „Chci, abychom společnými silami dostali před porotu něco, co opravdu bude stát za to,“ netají se svým záměrem sympatický Vojta, kterého si můžete pamatovat třeba jako seriálového génia Einsteina.

„Mám tak nějak za to, že Češi nejsou jenom všichni muzikanti, ale i kutilové,“ myslí si Vojta, který se v pořadu Máme rádi Česko nedávno pochlubil svou jedinečnou metodou domácí práce – žehlení rukama. Zdá se tak, že nápady mu nechybějí a jeho pomoc oba týmy dost možná velmi uvítají.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.