zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vojta Kotek po těžké nehodě znovu riskuje. Na natáčení musel přežít výbuch!

Lenka Nováková , Vydáno: 26.06.2021
Vojtěch Kotek minulý rok zažil autonehodu, která ho málem stála zdraví. Pár měsíců před jeho srpnovou nehodou dotočil seriál Einsntein, kde si jako geniální vědec s policisty zahraje na hrdinu. Kotek je známý tím, že se všechny fyzicky náročné a nebezpečné scény snažil natočit bez kaskadérů. Výbuch patří mezi ně.

reklama

Vojtěch Kotek měl minulý rok autonehodu na Táborsku. Herec tehdy řídil motorku a skončil na JIP traumatologického oddělení. Následně byl převezen na úrazovou chirurgii. Třiatřicetiletý Kotek musel následně několik týdnů nosit fixující krunýř kvůli páteři. Podle jeho slov je s řízením motorky konec.

„Nejezdím, nechávám se vozit. Dávám na sebe pozor. Motorka je ve šrotu. Jsem rád, že chodím a že jsem tady. Že jsem mohl dál dělat svoji práci, protože jsem sem taky mohl dojet na kolečkovém křesle,“ přiznal. Kotek měl autonehodu několik měsíců po natočení seriálu Einstein, při které si vyzkoušel většinu nebezpečných scén.

Vojtěch Kotek

Vojtěch Kotek po těžké autonehodě: Jsem rád, že chodím. Na motorku už nesedám

Jde přežít výbuch v litinové vaně?

Vojta Kotek se jako Filip Koenig musel v jedné scéně seriálu Einstein dokonce schovat do litinové vany s hercem Pavlem Zedníčkem před výbuchem. Seriálová postava Zedníčka měla být v jedné z epizod podezřelá ze smrti ženy, šla po něm policie, ale i mafiáni toužící pomstít smrt dívky.

Natáčení nebylo úplně nejpříjemnější
Autor: FTV Prima Natáčení nebylo úplně nejpříjemnější

„Filip Koenig vymyslel skvělou únikovou trasu, protože v útěcích od věcí on je geniální. Nasoukal se tak s Ivanem pod starou vanu a tam čekali, až kulka s propanbutanovou lahví odvede svoje. Pro nás to znamenalo přehodit přes sebe litinovou vanu, která je přeci jen poměrně těžká. Museli nám s tím pomoc lidi ze štábu a opatrně nás přiklopit,“ popisuje natáčení geniálního úniku Vojta Kotek.

S Pavlem Zedníčkem se tak museli vejít do jedné vany: „Vtěsnat se do ní? Věřte, že to bylo taky náročné. Už nevím, jak jsme to vyřešili, ale při představě, že bychom se měli s Pavlem ocitnout v jedné vaně, se mu trošku ježil knír a mně všechny chlupy na těle. Nakonec jsme to vymysleli, ale byl jsem moc rád, že jsme to točili jen jednou. Víckrát bych to zažít nechtěl,“ vtipkoval po natočení scény seriálový Einstein.

Sledujte seriál Einstein na Primě ve 20.15 každou sobotu!

Vojta Kotek s bývalou přítelkyní Valerií Rónovou (vlevo) a s ex partnerkou, tanečnicí Jessicou Monteiro (vpravo)

Vojtěch Kotek: Proč má smůlu v lásce? Dvě ženy mu přebral Kryštof Hádek!

reklama

Související témata: EINSTEIN - Případy nesnesitelného génia , Vojtěch Kotek , vojta kotek , 7 pádů Honzy Dědka , autonehoda , Máme rádi Česko , EINSTEIN - Případy nesnesitelného genia

reklama

Přečtěte si také

reklama