Celebrity

14. února 2022 18:30

Anna Fedorov

Zpověď Petry Janů: Manžel zosobňoval vše, co jsem nesnášela. Přesto mi dodnes chybí

POVÍDEJ (20)

Zpěvačka Petra Janů prožila s Michalem Zelenkou dlouhých 33 let. Její manžel jí dodnes velice chybí. Začátky jejich vztahu přitom nebyly vůbec růžové. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS také prozradila, jak dopadla její první láska. Poté, co svého partnera nachytala při nevěře, chtěla spáchat sebevraždu.

Je to už deset let, co zpěvačka Petra Janů přišla o svého manžela, českého producenta Michala Zelenku. Dodnes na něj vzpomíná s velikou láskou a při každém důležitém rozhodnutí ho prosí o radu. „Michal můj život ovlivnil ve všem. Dodnes když se o něčem rozhoduji, konzultuji to s ním. Vím, co by mi asi tak řekl,“ svěřila se moderátorce Radce Červinkové Janů.

Zelenka zemřel krátce před Vánoci v roce 2011 po boji s rakovinou. „V den, kdy Míša zemřel, jsem měla naplánovaná dvě vystoupení. Seděla jsem doma a dívala se na gauč, na kterém to skončilo. Nakonec jsem se sebrala a šla mezi lidi, kteří o ničem nevěděli. Zpívala jsem a oni se usmívali. Bylo to jediné možné, co jsem mohla udělat. Jinak bych se zbláznila,“ svěřila se někdejší Zlatá slavice.

Na smrt se připravit nedá

Od smrti jejího manžela uplynulo 10 let. Za ta léta už nějaké známosti měla. Že by se měl dlouhodobě po jejím boku objevit nějaký muž, si prý dodnes nedokáže představit. „Představa, že by se mi do života motal jiný chlap, přes to nejede vlak,“ prozradila Janů.

Se Zelenkou tvořili nerozlučný pár, začátky jejich vztahu ale nebyly tak dokonalé. Zpěvačce se totiž vůbec nelíbilo jeho chování. „Začátky byly docela škobrtavé. Zosobňoval vše, co jsem jako holka z vesnice na Pražácích nesnášela. Byl nafoukaný, sebevědomý a arogantní. Jak já ho nesnášela,“ vzpomínala zpěvačka, mezi jejíž největší hity patří S láskou má svět naději či Moje malá premiéra. „Ale najednou se ten absolutní pocit nenávisti překlopil a najednou jsem zjistila, že spolu bydlíme a jsme spolu více než 30 let,“ pokračovala někdejší Zlatá slavice.

Nejprve pokus o sebevraždu, pak blázinec

V pořadu Povídej Janů zavzpomínala také na svou první lásku. „Byla jsem poprvé zamilovaná a myslela si, že pluji na obláčku. A pak jsem zpívala s kapelou na jednom plese v Lomnici pod Popelkou a tahle moje láska stála pod pódiem s cizí holkou. Tančili a líbali se a já byla na dně,“ vzpomínala Janů. „Už jsem nechtěla žít, a tak jsem spolykala nějaké prášky. Našla mě máma a nakonec mě odvezli do blázince,“ uvedla Janů s tím, že tam si to prý v hlavě hodně rychle srovnala.„Jednou v noci jsem se vzbudila a stála nade mnou bláznivá pacientka, která si usmyslela, že jí chci ublížit. To mě hodně rychle vyléčilo. Vše jsem si v myšlenkách srovnala a uvědomila si, že za to žádný chlap nestojí,“ uzavřela Janů.

Sdílejte článek
Štítky láska manžel sebevražda Vánoce manželé zpěvačka CNN Prima NEWS zpověď Petra Janů Povídej Michal Zelenka (herec)

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.