Brno vs. Praha. Seznamte se s brněnským vyšetřovatelem Černých vdov. Zahrál si ho Bolek Polívka

Nový krimi seriál Černé vdovy ukáže tři silné ženské charaktery, které se svých mužů zbaví hladce a ještě u toho jsou vtipné. Do jejich čerstvě ženského světa dorazí muž nový. Policejní vyšetřovatel z Brna, Olin Nekula, jenž tuší, že za podivným výbuchem lodi nemusí být náhoda. Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu, který uvidíte 17. února ve 20.15 na Primě.

V osmidílné sérii Černé vdovy můžete očekávat prvky krimi, které jsou doplněné humornými situacemi a hláškami černých vdov, jež se právě zbavily vlastních manželů. Ti si to podle všeho zasloužili.

Johanu (Jitka Čvančarová) manžel fyzicky napadal, Renatin (Jana Plodková) manžel a otec její dcery se pravidelně zaplétal do mafiánských obchodů, a Veronika (Lucia Siposová) trpěla dlouhodobým nezájmem manžela podníceným jinou sexuální orientací.

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Brněnský Olin je první na místě činu

Moravský vyšetřovatel Olin Nekula (Bolek Polívka) je první na místě činu - na přehradě, kde vybuchla loď se třemi nesnesitelnými manželi seriálových hrdinek. Olin vypadá na první pohled jako vesnický balík, který neumí do pěti počítat. V Praze se stane terčem posměchu a hloupých vtípků ve chvíli, kdy potkává svého nového nadřízeného (Jan Vondráček).

Podívejte se na ukázku z prvního dílu, kdy Olin přijíždí do Prahy, aby vyšetřil případ třech mrtvých manželů.

Krimi seriál můžete sledovat na Primě od 17. února v neděli ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.