Renata je zlatý střed, což je docela těžké zahrát, tvrdí Jana Plodková o Černých vdovách

Herci si většinou nemohou vynachválit role padouchů, protože "je co hrát". Co když máte ale za úkol zahrát temperamentní střed mezi flegmatičkou a choleričkou? Takový úkol měla v rámci své seriálové role Jana Plodková.

Postava Renaty je klidným hráčem velké hry, kterou společně s třemi kamarádkami rozehrály vraždou vlastních manželů.

Dokonalá a naivní, taková je seriálová postava herečky Jany Plodkové. Renata je zelenou vdovou, která se celý život někoho stará. Její dcera a mažel, jenž se zapletl s mafií a Renatě lže, je pro ní všechno. Zároveň má všeho dost stejně jako její přítelkně Johana a Veronika.

"Pečení je jedina věc, která ji jde dobře," míní Jana Plodková. Renata však svým pečícím uměním dokáže změnit životy všech tří nešťastných žen.

Osmidílné sérii Černé vdovy natočená podle finské předlohy, vám kromě skvělé krimi zápletky předvede i humor. Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) vyhodí své manžely do povětří. Policii se ale něco nezdá...

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Krimi seriál Černé vdovy můžete sledovat na Primě od 17. února v neděli ve 20.15.

POZNEJTE BOLKA POLÍVKU V NOVÉ ROLI BRNĚNSKÉHO VYŠETŘOVATELE OLINA

ZNĚLKU SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MÁ NA STAROSTI JITKA ČVANČAROVÁ A JEJÍ HERECKÉ KOLEGYNĚ. POSLECHNĚTE SI JI EXKLUZIVNĚ UŽ TEĎ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.