Start seriálu TV Prima Černé vdovy lámal rekordy. Sledovat ho můžete i online

Nový krimiseriál televize Prima Černé vdovy se stal nejsledovanějším pořadem nedělního večera, první díl zhlédlo 1 560 000 diváků (share 35,39 %) v CS 15+. Téměř stejné hodnoty share, 35,65 % (720 000 diváků), dosáhl seriál i u mladší cílové skupiny 15–54 let. Zároveň se jednalo o nejlepší start primáckého seriálu za poslední dva roky.

„Velmi nás těší, že si seriál Černé vdovy pustil každý třetí divák, který v neděli večer seděl u obrazovky. Věříme, že si i nadále zachová velkou diváckou přízeň, neboť Černé vdovy sázejí na divácky atraktivní témata – kriminální zápletka, krásné ženy v podání vynikajících hereček, a to vše okořeněné humorem, který je na míru napsán českému divákovi,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Komu utekla premiéra krimiseriálu Černé vdovy v televizi, sledujte ji online:

Osmidílná série Černé vdovy vznikla jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket. Tématem je ženská sounáležitost a sebevědomí, jež se po kurážném činu otřesou v základech. Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé. Tyto hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manžely na chatu k jezeru na Moravě, kde mají strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manžely přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich manžely najednou uprostřed jezera vylétne do povětří. Jsou to obyčejné ženské, kdo by od nich čekal vraždu, že ano? V hlavních rolích excelují Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová, Boleslav Polívka, Filip Blažek a další.

Druhý díl uvidíte opět v neděli 24. února ve 20.15 na Primě nebo ho můžete sledovat už nyní v PŘEDPREMIÉŘE v iPrima Videopůjčovně.

ATO - Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 18. 2. 2019