Znělku krimiseriálu Černé vdovy zpívá Jitka Čvančarová a její kolegyně. Poslechněte si ji

17. února v neděli ve 20.15 poprvé uvidíte na Primě nový seriál Černé vdovy, v hlavních rolích s Jitkou Čvančarovou, Janou Plodkovou a Luciou Siposovou. Tři herečky se také netradičně postaraly i o hudební znělku seriálu. Podívat se na znělku krimiseriálu s prvky humoru se můžete exkluzivně právě teď.

Osmidílná série Černé vdovy vznikla jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket. Ústředním tématem je ženské přátelství, které pojí jeden společný cíl – zbavit se manžela.

Johanu (Jitka Čvančarová), Renatu (Jana Plodková) a Veroniku (Lucia Siposová) spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé Dan (Martin Stránský), Mirek (Filip Blažek) a Honza (Petr Vršek). V manželství si už odžily nějaký ten pátek, i když jim je teprve kolem třiceti. Johanu manžel bil, Renatin manžel se znenadání začal chovat jako gangster, co schovává doma bouchačku, a Veroničin manžel s Veronikou odmítal spát, aby pak našla v šuplíku pod postelí časopisy s gay pornem.

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Znělka seriálu Černé vdovy

Jitka Čvančarová, Jana Plodková i Lucia Siposová propůjčily seriálu nejen své tváře, ale i svůj zpěv. Herečky totiž nazpívaly úvodní píseň. Začátek každého dílu tak budou provázet hlasy hlavních hrdinek, ve znělce se ale samotné aktérky neukážou, ta se točila bez nich. Hlavním hrdinou tu bude dort a výbušnina, která je do něj ukrytá. Díky ní se totiž milé dámy zbaví svých manželů.

Hudební složka seriálové znělky vznikla pod taktovkou skladatele Jiřího Hájka.

Krimiseriál můžete sledovat na Primě od 17. února v neděli ve 20.15.

JITKA ČVANČAROVÁ A JEJÍ KOLEGYNĚ NAZPÍVALY ZNĚLKU K SERIÁLU ČERNÉ VDOVY. POSLECHNĚTE SI JI

POZNEJTE BOLKA POLÍVKU V JEHO ROLI BRNĚNSKÉHO VYŠETŘOVATELE OLINA V ČERNÝCH VDOVÁCH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.