Seriály a filmy

13. března 2014 16:05

Markéta Zídková

Cesty domů: 252. díl - Řekneš pravdu?

Simona se rozchází s Jurajem. Klára hledá pomoc u Valerie. Honza s Daliborem zatknou Záviše. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Hynek s Valerií jsou opět svědky hádky mezi Simonou a Semerádem. Hynek si myslí, že Simoně bude s Mladým dobře, ale Valerie je spíš na straně Juraje a má o něj strach.

Simona bouchne dveřmi a odchází k Mladému. Ráda by od něj slyšela něco o budoucnosti jejich vztahu, ale je zaskočená. U Mladého je totiž nakvartýrovaná Klářina matka Saša, která Mladého evidentně hluboce miluje. Simona je v šoku.

Soudek má schůzku s policistou Ekrtem, který mu chce sdělit něco důležitého. Místo toho ale nachází Soudek Ekrta mrtvého a u něj Záviše, který má Ekrtovu krev na oblečení. Soudek volá policii.

Přestože Záviš mlčí a odmítá vypovídat, Honza, Dalibor i Mladý div neotvírají na oslavu šampaňské. Hlavně Jaryn je štěstím bez sebe, tentokrát si Záviše pláchnout nenechají.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Valerie s Marianou přemlouvají Juraje, aby neodcházel, ale ten už toho má dost. Nehodlá se Simony doprošovat. Simona se vrátí domů – a možná i zčásti kvůli tomu, co viděla u Mladého, si najednou není odchodem Juraje tak jistá. Zároveň však není ani schopná ho zadržet, a tak se rozcházejí.

Klára jde za Valerií a poprosí ji, jestli by si vzala jako pacientku její maminku Sašu, která je po operaci. Valerie s tím souhlasí. Vidí, jak totálně Saša na Mladém visí.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.