Seriály a filmy

27. srpna 2014 22:00

Gabriela Gabrielová

Krátké manželství Rudolfa a Blanky je v ohrožení

Láska Rudolfa a Blanky stojí před prvním milníkem. Lucie pomalu poodkrývá povahu Adama a Sváťovi se daří téměř nemožné. Nakloní si aspoň na malou chvilku Vencla na svoji stranu. Cesty domů v pondělí ve 20:15.

Blanka jako šéfová kardiochirurgie dá svému muži nůž na krk. Buď budou manželé, nebo kolegové. Obojí dohromady podle ní nejde. Rudolf jí slíbí, že to nějak vyřeší. Jak se rozhodne?

Lucie začíná poznávat skrytá tajemství Adama. Například to, že rád dobýval bývalé partnerky svého staršího bratra Mikuláše. I ona je jednou z nich, a tak se jí to samozřejmě pramálo líbí. Jak zareaguje?

Sváťa se stále cítí vinen za zhoršený stav Venclova synovce. Při své nedokončené pomstě ho totiž uvěznil v pokoji, aniž by tušil, že je těžký diabetik. Rozhodne se ho proto navštívit v nemocnici. Uvízne však ve výtahu. A není tam sám. Na kontrolu jede i Venclova těhotná žena. Je po transplantaci srdce, a proto její gravidita je více než riziková. Sváťa se snaží Evu rozveselit a ve stísněném prostoru přivést na jiné myšlenky. Podaří se mu to a Vencl je svým osobitým způsobem vděčný.

Blanka vyrazí za svojí kamarádkou Hedvikou do Prahy, aby si postěžovala na Rudolfa. Najde ji však zhroucenou. Hedvika nejenže stále neumí strávit odchod spřízněné rodiny z domu, ale navíc naletěla podvodníkovi, který ji připravil o všechny naspořené peníze. Primářka se proto rozhodne léčit i její city zraněné srdce a navrhne jí, aby se s Mikulášem přistěhovala k nim do domu. Bude s tím Rudolf souhlasit? A co Adam? Ustojí svého soka v lásce v domě?

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.