Seriály a filmy

19. února 2014 20:15

Markéta Zídková

Radúz Mácha dostal nakládačku a prchal před ohněm. Podívejte se do zákulisí Cest domů

Ne na každou scénu herci používají dubléry. V posledním díle Cest domů se tak Radúz Mácha ocitl jen pár metrů od požáru. Podívejte se na fotky.

V posledním díle Cest domů jste mohli sledovat, jak se seriálový Jaryn Kenigr (herec Radúz Mácha) opět po hlavě vrhá do nebezpečného případu.

V televizi jste viděli, jak dva zločinci lijou benzín od auta zaparkovaného v opuštěné hale a pak ho zapalují. U auta na zemi zůstává ležet Jaryn.

Z venku pak kamera zabírá jen mohutnou explozi, která se valí vraty ven.

Ve skutečnosti se nejprve natočila rvačka. Pak rekvizitáři od auta lili čůrek vody, teprve v dostatečné vzdálenosti od auta rozlili hořlavý isopropylalkohol. Na rozdíl od nebezpečného benzínu není isopropylalkohol tak výbušný, lze ho lehce kontrolovat a uhasit.

Podívejte se na fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.