Celebrity

29. ledna 2024 13:35

Eliška Reiglová

Chceme dvě děti, shodují se Jirásková a Mišík. Zažívají stres a těší se na odpočinek

Zpěvák Adam Mišík (26) a jeho přítelkyně Natálie Jirásková (19) spolu bydlí už déle než rok. Vztah jim evidentně skvěle funguje, což dokazuje i fakt, že už vedou konverzace o dětech. Ještě než se ale k tomuto kroku skutečně dostanou, musí uklidnit vody zčeřené povinnostmi. Oba toho mají hodně, a proto se těší hlavně na odpočinek.

Přestože jsou mladí a mohli by si ještě dovolit pár bouřlivých let, zdá se, že Adam Mišík a Natálie Jirásková upřednostňují klidný život ve dvou. Nad jejich vztahem se zatím nezakabonil jediný mráček a nic na tom nezměnila ani společná domácnost, která přitom leckdy pro páry bývá kamenem úrazu. Tokají i přesto, že jsou oba poněkud pod tlakem.

„Je to teď trošku stres doma, protože Natálka se připravuje na maturitu a já mám před sebou turné. Takže jsme rádi, že jsme rádi. Teď chceme jen přežít a potom si odpočinout,“ řekl Adam Mišík v rozhovoru pro web eXtra.cz, jak se v tuto chvíli jemu a jeho partnerce daří. Oba před sebou mají zlomové okamžiky.

Rozhovory o dětech

Že jiskra mezi mladičkou modelkou a zpěvákem ještě rozhodně nevyhasla, ba naopak se rozhořela v pořádný plamen, dokazuje i fakt, že konverzace o dětech pro tento pár nejsou tabu. Sice se o ně v tuto chvíli aktivně nesnaží a pravděpodobně si ještě nějaký čas budou chtít užívat jen spolu, do budoucna ale oba vědí, co chtějí.

„My to teď nějak neřešíme. Máme každý jiné starosti, ale asi jsme se shodli na dvou dětech,“ prozradila Natálie Jirásková, kterou na jaře letošního roku čeká takzvaná zkouška dospělosti, po které se s partnerem, jenž pro fanoušky připravuje turné, budou těšit na zasloužený odpočinek.

Mišík a Jirásková o svém vztahu a soužití promluvili i v Show Jana Krause:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.