Celebrity

23. listopadu 2023 14:30

Tomáš Durčák

Adam Mišík přiznal, že ho Natálka srovnala. Poklonu vysekl i Kubelkové

Zpěvák a herec Adam Mišík (26) tvoří již rok a půl šťastný pár s Natálií Jiráskovou (19), dcerou moderátorky Ivy Kubelkové. A jak nyní prozradil, velmi pozitivní vliv na něj má nejen soužití s přítelkyní, ale také její maminka, u níž vyzdvihl něco, co moc lidí na první pohled nevidí.

Jen pár měsíců poté, co jejich vztah vyplaval na veřejnost, spolu Adam Mišík a Natálie Jirásková začali dokonce bydlet. „Mám pocit, že je Natálie mentálně starší než já. Myslím, že my kluci jsme celkově opoždění,“ přiznal letos Mišík o své o sedm let mladší partnerce v Show Jana Krause.

Oba se rovněž shodli na tom, že jejich spolužití se k velkému překvapení fanoušků vlastně tak moc neliší od starších lidí. Když se totiž doma po náročném dni konečně sejdou, zmůžou se jen na „gaučink“ u televize. „Jsme unavení úplně stejně jako staří. Zapneme televizi, to já miluju,“ přiznal Adam.

Vyzrálosti své partnerky nyní Mišík opět zalichotil, když v rozhovoru přiznal, že právě díky Natálce se z něj stal normální, zodpovědný člověk. „Natálka na mě dává pozor a naučila mě žít jako normálního člověka… srovnala mě,“ pochlubil se herec a zpěvák pro Expres. Při té příležitosti rovněž poukázal na podobnost s její matkou Ivou Kubelkovou: „Bavil jsem se s tatínkem Natálky o tom, že jsou si hodně podobné.“

A když už na potenciální tchyni přišla řeč, rozhodl se Adam vyseknout poklonu i na její adresu: „To, že je Iva krásná, je samozřejmě jeden z atributů, na který lidé logicky poukazují. Pro mě je Iva naprosto úžasná hlavně ve vnitřních a duchovních věcech. Jak se vypořádává s věcmi a jaký má pohled na věc, to je pro mě inspirativní. Jsem rád, že ji můžu v životě mít v rámci Natálky.“

S tou tchyní je však podle něj vše ještě příliš předčasné, protože zatímco si po večerech užívají s Natálií pohodičku u televize, o vdavkách se zatím příliš nebaví, přičemž jako jeden z důvodů zmínil i příliš nízký věk své partnerky. „Otázka zásnub se nabízí, ale Natálka je stále mladá, já poměrně také, takže na to je ještě čas,“ uzavřel téma možných vdavek jinak očividně velmi šťastný Mišík.

Mišík a Jirásková o svém vztahu a soužití promluvili v Show Jana Krause:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.