Celebrity

10. února 2024 17:30

Vanesa Havlíková

Taťána Kuchařová i Radka Třeštíková se odvázaly. Bez ostychu předvedly svá nahá těla

Spisovatelka Radka Třeštíková (42) se nikdy nebála jít s kůží na trh a z názorů ostatních si hlavu nedělá. Stejnou taktiku teď zřejmě zvolila i modelka Taťána Kuchařová (36), která se netají tím, že se snaží shodit přebytečná kila a vyrýsovat postavu. Obě dvě nyní na sociálních sítích předvedly svá nahá těla.

Jak Taťána Kuchařová, tak i Radka Třeštíková si na svých postavách dávají záležet. Dodržují zásady zdravého stravování, pravidelně cvičí a není tedy divu, že se nebojí dát svá těla na odiv. Zatímco u dvojnásobné maminky Radky jsou už sledující na podobné fotografie zvyklí, u Kuchařové to je premiéra.

Čtěte také: Symbol svobody, nebo nevkus? Nahota Radky Třeštíkové lidi dělí na milovníky a hejtry

Kuchařová za vysekaného motýla

Taťána Kuchařová se o své tělo pravidelně stará a podstupuje také různé podpůrné procedury, díky kterým se zbavuje přebytečného tuku. Právě po jedné takové proceduře se ukázala na svém Instagramu, kde sdílela fotografii pouze v titěrných jednorázových kalhotkách. Své křivky předvedla po dlouhé době a málokdo by zřejmě čekal, že bude mít vyrýsované břišní svalstvo.

Dle svých slov je Kuchařová aktuálně ve fázi "vysekaného" motýla. K modelčině postavě se vyjádřil také český sportovec Filip Grznár. „Působí to velmi zajímavě. Řadě mužů se tento typ postavy může zamlouvat, ale klidně i řadě žen – příroda je mocná čarodějka, nicméně kdyby šlo o to, že žena s takovou postavou by chtěla prorazit v kulturistice či ve fitness, tak má nepochybně výhodu,“ vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz

Radka Třeštíková oblékla dvoje džíny, ale nahoře byla bez

Není tomu tak dlouho, co se zcela nahá na sociálních sítích ukázala také Radka Třeštíková. Sdílela fotografii, na které ležela v posteli bez oblečení a předvedla tak svou postavu v plné kráse. Od podobných snímků si dala na nějakou chvíli pauzu a nyní opět nabídla pohled na své tělo.

Přečtěte si: Radka Třeštíková opět překvapila svým módním stylem. Ukázala se v odvážném outfitu

Na nejnovější fotografii má na sobě Třeštíková pouze džíny, kdy jedny jsou dámské a druhé dle střihu pánské. Nabízí se tak otázka, zda kalhoty patří někomu novému v Radčině životě či nikoliv. Více než samotné kalhoty však sledující na Instagramu zaujala absence oblečení na horní části těla. Spisovatelka ukázala nejen své vypracované ploché břicho, ale i své vnady, které zakrývala pouze rukama.

Taťána Kuchařová stále zdobí přehlídková mola:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.