Celebrity

25. října 2023 19:30

Vanesa Havlíková

Radka Třeštíková opět překvapila svým módním stylem. Ukázala se v odvážném outfitu

Spisovatelka Radka Třeštíková (42) se nikdy nebála jít s kůží na trh a z názorů ostatních si hlavu nedělá. Vždy když ukáže své křivky nebo poněkud extravagantnější outfit, rozdělí své sledující na sociálních sítích na dva tábory. Nyní se předvedla v korzetových šatech, kdy své přednosti zakryla nápaditým způsobem.

Dvojnásobná maminka má skvělou postavu a ráda ji na sociálních sítích ukazuje. Kritiky se nebojí a vždy se oblékne tak, jak ona uzná za vhodné, bez ohledu na to, co na její outfit řekne okolí. Tentokrát Radka vynesla šaty v trendy zelené barvě, kdy právě brčálový odstín patří k barvám letošního podzimu.

Čtěte také: Symbol svobody, nebo nevkus? Nahota Radky Třeštíkové lidi dělí na milovníky a hejtry

Korzetové šaty mají zvláštní prvky, v podobě dvou fialových kruhů, které zakrývají spisovatelčino poprsí. Jedná se o vskutku nápaditý kousek, jenž zvýrazňuje její štíhlou postavu. Vynesením těchto šatů Radka opět potvrdila, že zálibu v extravaganci zkrátka nezapře.

Královna kontroverzních outfitů

Nejvíce kontroverzní outfity vynáší Radka Třeštíková každoročně na zahajovacím večeru Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Loňský rok vzbudila rozruch v titěrném bílém topu, jenž zakrýval pouze prsa a sukni, kterou mnozí přirovnali k ubrusu. Letošní rok se Třeštíková objevila v modelu, který na první pohled vypadal rozhodně lépe než model předchozí.

„Letošní model Radky Třeštíkové mi připomněl především styl značky Balenciaga, u které se evidentně velmi významně inspiroval ten, kdo navrhoval její obleček. Zmíněnou značku hojně nosí světové celebrity typu Kim Kardashian, je charakteristická právě vysokými černými rukavicemi, případně přímo ‚rukávorukavicemi' a oversize extrémy v barevně minimalistickém stylu. Pokud mám být úplně upřímná, model na mne působí především pozérsky, hranatě a nežensky. Radka působí jako naštvaný vykřičník,“ vysvětlila pro Prima Ženy návrhářka Anna Tejklová, která sestavuje rubriku Módní alarm.

Podívejte se na rozhovor s Radkou Třeštíkovou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.