15. listopadu 2023 16:29

David Laštovka

Hvězda seriálu Rodinná pouta Klára Jandová se stáhla do ústraní. Byla hlavně maminkou

Klára Jandová a Tomáš Krejčíř po 18 letech spolu před kamerou

Herečka Klára Jandová, která 15. listopadu slaví 44. narozeniny, před kamerou zazářila ve velmi mladém věku. Objevovala se v rolích princezen, jako dospělá se pak nejvíce proslavila postavou Evy v seriálech Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy. Proč se pak stáhla do ústraní? A čemu se věnuje dnes?

Důvod, proč o Kláře Jandové dlouho nebylo slyšet, je prostý. Jednak nepoužívá sociální sítě a poslední roky byla především maminkou na plný úvazek. Před sedmi lety se jí s partnerem Denisem Černým narodilo miminko. Její přítel má z předchozího nevydařeného manželství dvě děti, syna a dceru. Média tehdy spekulovala o tom, že když se jim dítě narodilo, byl ještě ženatý. „Žijeme spolu už pár let. Všichni o sobě víme a vycházíme v pohodě,“ přiblížila herečka rodinné poměry pro Nedělní Aha!

S Tomášem Krejčířem vytvořili opět pár

Vzhledem k tomu, že jejich dceři už nastaly školní povinnosti, mohla se naplno vrátit k práci. Po téměř dvaceti letech vytvořila znovu seriálový pár s Tomášem Krejčířem. Zatímco v Rodinných poutech spolu dlouho chodili, než se vzali, v seriálu 1. MISE už vytvořili rovnou manželský pár. Po deseti letech se také vrátila na prkna, která znamenají svět. V Divadla Na Jezerce nyní hraje v komedii Mnoho povyku pro lajk.

Dvě svatby, zatím pouze před kamerou

Klára Jandová, která vystudovala Pražskou konzervatoř, obor hudebně-dramatické umění, a to pod vedením herečky Hany Macicuhové a režiséra Jana Novotného, se před kamerou vdávala už dvakrát. V již zmíněném seriálu Rodinná pouta s Tomášem Krejčířem, o několik let později pak v seriálu Cesty domů s Viktorem Limrem.

„Měla jsem zvláštní pocit. Oddávali nás totiž skuteční oddávající a matrikářka, takže obřad dostal punc opravdovosti. Bylo to úplně jiné, než kdyby je jenom někdo hrál. A protože svatbě v ději seriálu předcházejí dramatické okolnosti, obřad měl zvláštní atmosféru,“ líčila pocity ze své seriálové svatby v Cestách domů. V reálném životě je ale zatím stále svobodná. Změní se to v brzké době?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.