5 nejlepších vystoupení, které uvidíte v sobotním Talentu

"To bude blbost," říkají porotci, aby se nechali o minutu později přesvědčit, že i oni se dokážou někdy i zmýlit. I takový bude sobotní Česko Slovensko má Talent 2015. Co nejlepšího v sobotu ve 20.15 uvidíte?

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Zatímco minulou sobotu jste mohli vidět hlavně dámskou porotu totálně okouzlenou krásnými muži - soutěžícími, tuto sobotu se oko potěší hlavně krásní dívky. Třeba takové twerkující představení, které se stále ve společnosti pohybuje na hraně vnímání mezi vulgaritou a tancem. I takové představení uvidíte v sobotu.

Talent poučí

Vysoká škola není všechno, to už sami dobře víme. Ale taková akademie umění by měla vyprodukovat ty nejlepší umělce vůbec. Porota Talentu si to však nemyslí. Když přijde mladičký Daniel, vystudovaný zpěvák, na pódium a vystřihne technicky perfektně odzpívanou píseň.

To je ale všechno. Porota ani publikum jeho krásnou písní není niketrak okouzlena. "Oni je kazí," říká o hudební výuce na vysokých školách Lucie Bílá. "Já jsem tak ráda, že jsem se nedostala na konzervatoř," svěřuje se.

Líbí se vám Danielovo vystoupení? Podívejte se TADY.

Překvapení porotců

Některé talenty dokážou i pořádně překvapit už dávno protřelé porotce. Většinou se prostě "podívají" a vidí. Tentokrát je jejich profesionální oko trochu zradilo. Jediná herečka Diana Mórová se jich zastává ve chvíli, kdy je všechny porotci ještě před vystoupením posílají obrazně řečeno k šípku. Dívky v nevzhledných kostýmech budou stepovat. A nakonec? Jaro Slávik přiznal veřejně: "To je tak blbý, až jsem se do toho zamiloval!"

Podívejte se na ukázku už TADY

Bude vás bolet celé tělo jen z koukání

Když se pohledný mladík z Dagestánu rozhodne ukázat svůj talent, všem je jasné už podle bílých kalhot a vypracovaného hrudníku, že půjde o jeho tělo. Mladý muž má však v moci daleko víc, dokáže vám totiž, že ty brambůrky, co zrovna chroupete, nejsou úplně dobrý nápad. Jeho neuvěřitelná ohebnost přivodí i pořádnou husí kůži.

Podívejte se na jeho vystoupení TADY.

Streetdance od holčičky

Většina talentovaných lidí nemá na růžích ustláno. I to je případ holčičky, která se rozhodla svůj talent předvést před porotou. Ve škole ji vůbec netuší, že tahle dívenka je druhá v mistrovství světa a první v České republice. Obor? Tanec.

Holčička ukáže taneční show ve stylu Transformers a pořádně to všem natře.

Můžete se podívat už teď na její vystoupení. TADY.

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.