Bruise, tanečník, který si podmanil světové Talenty!

Leoš Mareš si celou dobu stýskal, jak málo viděl dobrých tanečníků. Nakonec se dočkal. Přišel Bruise se svou show a zbořil divadlo! Pojďte si poslechnout jak obrovské úspěchy za sebou má!

Bruise už nepatří mezi nejmladší tanečníky, ale jsou na něm vidět zkušenosti, které si musel poctivě odtrénovat. Začínal na ulici.

Světové Talenty vs. Česko

To, že je to nejlepší škola, která dobrého tanečníka vytrénuje lépe než kdejaký učitel tance, dokládá dokonce i několik tanečníků rovnou z pořadu Amerika má talent, kdy se před rokem dostal do semifinále kalifornský král tanečního streetstylu, jenž je známý všem americkým tanečníkům.

Turf, na rozdíl od Bruise, začínal ale opravdu od nuly – jako bezdomovec.

O osudu Turfa si přečtěte tady a podívejte se, jak si během tance láme ruce a nohy!

Zpátky k českému Bruisovi!!

Bruise, vlastním jménem Miroslav Žilka, má za sebou také poměrně kočovný život. Důkazem je i to, že si ho porotce Jaro Slávik pamatoval z vídeňské ulice, kde Bruise tančil. Jeho taneční umění spatřilo ale i několik miliónů diváků po celé Evropě, když se zúčastnil jiných Talentů. My jsme se ho zeptali, jaké to bylo, a poprosili ho, aby nám ukázal triky, které jste neviděli!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.