Seriály a filmy

22. června 2013 22:43

Markéta Zídková

A je to venku! Letošní talenty budou hodnotit Bílá, Slávik a Mareš!

Je rozhodnuto! Za porotcovský stůl celosvětově nejpopulárnější talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT usednou Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš.

Castingy, na kterých talentovaní soutěžící předvedli odborné porotě svůj často obdivuhodný talent, ať už pěvecký, taneční, improvizační nebo „jen“ talent pobavit, zaujmout či šokovat, máme za sebou.

Teď nás čeká natáčení další fáze show (tzv. Divadlo), a to v červenci v brněnském Mahenově divadle. A tady už půjde do tuhého! O tom, kdo z talentovaných soutěžících uspěje a postoupí do dalšího kola, totiž bude rozhodovat hvězdná porota!

Leoš Mareš ke své nové roli porotce dodává: „Myslel jsem, že tahle nabídka nikdy nepřijde, a strašně si jí vážím, protože jsem si vždycky tak trochu tajně přál něco takového zkusit. Je to práce snů, jsem nadšený!“

„Call me the happy one! Pracovat s výjimečnými osobnostmi českého a slovenského zábavního průmyslu a vidět z první řady nejvýraznější nové talenty z obou krajin je úžasné!“ komentuje Jaro Slávik.

„Na Leoše se těším, protože to je změna. Je to velký profík. Nevím, jaký je týmový hráč, tak doufám, že na mě bude hodný, protože já jsem hrozný ,cíťa‘,“ řekla už dříve novinářům Lucie Bílá.

I v letošním ročníku půjde o hodně! Nejtalentovanější vítěz (nebo vítězka) totiž získá kromě samotné výhry také neopakovatelnou šanci, o které talentovaní soutěžící celého světa sní – vystoupí před nejpřísnějším porotcem všech dob Simonem Cowellem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.