Seriály a filmy

4. prosince 2013 11:00

Ondra Těšínský

Pavel Helan vydává singl. Stáhněte si ho třeba do "ajfounu"!

Finalista ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - vtipný písničkář Pavel Helan právě vydává singl "Koupil jsem si ajfoun".

Písničku, se kterou odzbrojil porotu v divadelních kolech naší show Pavel Helan už stihl nahrát a právě teď si ji můžete legálně stáhnout za pouhých 15 Kč na serveru Vivala.cz.

"Když jsem si koupil chytrý telefon a procházel různé aplikace, napadlo mě, že dnešní člověk má přístup téměř ke všem informacím které potřebuje, kromě čísla na Boha. Představte si aplikaci iBůh, ve které byste zadali svůj problém a na ploše telefonu viděli řešení. Odtud celý nápad plyne a věřím, že posluchače pobaví či přiměje k zamyšlení" vysvětluje Pavel Helan, jak písnička vznikla.

Nahrávají i Miro Sýkora a dvojčata Szabóovi

A Pavel Helan není sám, na na jehož skladby se můžete těšit!

Singly chystají i úspěšná dvojčata Peter a Tomáš Szabó a vánoční píseň právě natáčí operní zpěvák Miroslav Sýkora společně s vítězem loňského ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Jozefem Pavlúsikem.

Velké finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT sledujte už v neděli 8. prosince od 20.15 na Primě!

Podívejte se, jaký úspěch měl Pavel Helan, když se svou písničku předstoupil poprvé před naši porotu.

Světovou premiéru nové písně dua Peter a Tomáš Szabó si můžete zopakovat zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 7. 2025

Někteří lidé mají tendenci být plaší. Téměř se omlouvají za to, že žijí. Pro ně je důležité držet se při zemi. Pravděpodobně si myslíte, že jste takoví, ale jste na omylu, Berani. Potřebujete se trochu ujistit. Uvnitř vás se skrývá spousta zajímavých věcí, které potřebují vyjít na povrch. Věřte si.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.