Seriály a filmy

18. listopadu 2015 17:10

Petra Kloidová

Pole dance jinak, semifinalistka se objevila na létající tyči!

Zatímco přívrženci online streamu mohli sledovat semifinále Talentu už ve středu, televizní diváci sledují semifinále ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Tam se objeví i Růženka Kunstýřová, která předvede podívanou, jež jste v Čechách ani na Slovensku vidět nemohli! Máme s ní rozhovor.

Příprava na živý přenos trvala sedm hodin

Když jsme se bývalé tanečnice a lektorky pole dance zeptali na to, jak dlouho připravovala naprosto nezvyklou show, klesla nám brada. "Ta příprava trvala sedm hodin, neměla jsem prostory na trénink, do toho jsem se musela připravovat na další soutěže. Speciální tyč také musel někdo vyrobit," naráží Růženka na fakt, že na pole dance tyči v semifinále spíš lítá. Tyč je totiž zavešená a dotyčná na ní provádí pohyby jako v pole dance s tím rozdílem, že tyč nestojí na zemi, ale rozpohybuje se na pohyb tanečnice.

Pád na generálce

Jedno je jasné, taková show ještě v Čechách a na Slovensku viděna nebyla, tyč se musela pro účely vystoupení na Česko Slovensko má Talent vyrobit. I obyčejné prvky, které Růženka zvládá na jedničku byly tak v "lítacím módu" daleko nebezpečnější. "Nebyla jsem ani tak nervózní, ale měla jsem zkrátka strach. Na generálce jsem během jedné otočky málem spadla, ale šikovný kulisák Lubor mě naštestí chytil do náruče," vypráví.

Růženky jsme se zeptali i na to, kdo podle ní zvítězí a vyhraje 100 000 euro! Podívejte se na celý rozhovor.

Sledujte Primu ve 20.15, kdy uvidíte semifinále Česko Slovensko má Talent!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.