Tanečník Bruise: Učil se deset let na ulici

Miroslav Bruise Žilka je tanečník, který už moc dobře zná nejen českoslovebský talent, ale velké úspechy zaznamenal i v tom německém a britském. Finále odtančil s obrovskými bolestmi, ale jeho život je daleko barvitější...

Bruise svoje vystoupení ve finále vysloveně odtrpěl neustálými bolestmi kolene, které trvají už přes půl roku. Jak sám přiznává, tento úraz pro něj byl nejhorší za celou dobu jeho kariéry. Přesto to nevzdal a v divadelních kolech vystupoval s ortézou, avšak ani ve finálovém kole se necítil stoprocentně zdravý.

Bruise je úspěšný tanečník na Slovensku a jako jeden z prvních také vystupoval v prvním hip-hopové divadelní show na Slovensku Priebeh života, kde se potkal i s členy The Pastels, kteří byli finalisté. Jeho cesta k tomu stát se profesionálním tanečníkem byla o něco složitější. Tancovat se totiž učil ve vídeňských ulicích: Jezdil jsem do Vídně od roku 2001 deset let, všechno jsem se tam naučil. Bruise nikdy neměl žádného učitele, ale všechno se učil sám tak, že na ulici odkoukával triky od dalších tanečníků: "Pak jsem sledoval, jak na moje vystoupení reagují lidé. Na to období strašně rád vzpomínám!" říká Miro.

Podívejte se na taneční umění Bruise:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.