Celebrity

20. listopadu 2021 05:50

Žaneta Dernerová

Tanečky v zákulisí talentové show. Podívejte se, jak to rozjela Jasmina Alagič na hit internetu

VLOGY Mariany: Vtipné tanečky či soukromý koncert Prachaře. Čím vším si porotci krátí volné chvíle?

Každé natáčení provází vždy dlouhé čekání. Nyní máme exkluzivní možnost dozvědět se, jak si takové chvíle krátí porotci a moderátoři talentové show. Zatímco Jasmina Alagič to rozjede se svým kamarádem na internetový hit, Jakub Prachař si spolu s Ondřejem Gregor Brzobohatým zahraje na improvizované bicí.

Během nekonečných minut až hodin, než je vše připraveno a může se začít natáčet, se každý z porotců talentové soutěže zabavuje jiným způsobem. Zpěvačka Marta Jandová si například při natáčení upoutávky na novou řadu Česko Slovensko má talent ve volných chvílích samozřejmě zpívala. V pauze natáčení show zase pro změnu hrála na imaginární hudební nástroj, zatímco její kolega a obávaný porotce Jaro Slávik předvedl své taneční umění připomínající plavecký styl kraul.

Tanečky obecně patří k oblíbené zábavě nejen porotců. Z moderátorského dua je ale rozhodně tou aktivnější manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič Vrbovská. Ta v sobě nezapře své balkánské kořeny a ohnivý temperament.

Jasmina Alagič si zatančí na píseň, která je hitem internetu

Jasmina to rozjede jak při focení v sexy fialových šatech, tak během natáčecí pauzy, kdy ji nadchne píseň dvojice Romstar Vyškov a jejich internetového hitu Kde si včera bol. Zatrsá si na ni i se svým kamarádem vizážistou Milanem Švingálem.

To David Gránský využívá volné chvíle raději k odpočinku. „Já si musím nabít energii na naše soutěžící,“ vysvětluje David Marianě Prachařové, když ho šimráním na uchu ruší z jeho klimbání.

Jakub Prachař si zahraje s Ondřejem Gregor Brzobohatým

Jakub Prachař ukáže své hudební vlohy nejen předstíraným bubnováním za porotcovským stolem, ale zhostí se i toho reálného. Ovšem nikoliv s bubny, ale se vskutku neotřelým improvizovaným vybavením. Na nově vzniklé hudební duo tvořené Ondřejem Gregor Brzobohatým a Jakubem se kromě Mariany přišel do restaurace podívat i hudební producent Jaro Slávik, který je natáčí stejně jako Prachařova mladší sestra.

Zatímco hudebník Ondřej zasedl za pianem, Jakub si vytvořil originální bicí soupravu zahrnující například dětskou stoličku, krabici nebo nůž. V jejich podání zazní třeba skladba Imagine od legendárního Johna Lennona nebo Cesta kapely Kryštof a Tomáše Kluse. Jak vidno, nuda porotcům ani moderátorům rozhodně nehrozí a zábavu si dokážou najít kdekoliv a kdykoliv.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.