zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tanečky v zákulisí talentové show. Podívejte se, jak to rozjela Jasmina Alagič na hit internetu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 20.11.2021
Každé natáčení provází vždy dlouhé čekání. Nyní máme exkluzivní možnost dozvědět se, jak si takové chvíle krátí porotci a moderátoři talentové show. Zatímco Jasmina Alagič to rozjede se svým kamarádem na internetový hit, Jakub Prachař si spolu s Ondřejem Gregor Brzobohatým zahraje na improvizované bicí.

reklama

Během nekonečných minut až hodin, než je vše připraveno a může se začít natáčet, se každý z porotců talentové soutěže zabavuje jiným způsobem. Zpěvačka Marta Jandová si například při natáčení upoutávky na novou řadu Česko Slovensko má talent ve volných chvílích samozřejmě zpívala. V pauze natáčení show zase pro změnu hrála na imaginární hudební nástroj, zatímco její kolega a obávaný porotce Jaro Slávik předvedl své taneční umění připomínající plavecký styl kraul.

Tanečky obecně patří k oblíbené zábavě nejen porotců. Z moderátorského dua je ale rozhodně tou aktivnější manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič Vrbovská. Ta v sobě nezapře své balkánské kořeny a ohnivý temperament.

Jasmina Alagič si zatančí na píseň, která je hitem internetu

Jasmina to rozjede jak při focení v sexy fialových šatech, tak během natáčecí pauzy, kdy ji nadchne píseň dvojice Romstar Vyškov a jejich internetového hitu Kde si včera bol. Zatrsá si na ni i se svým kamarádem vizážistou Milanem Švingálem.

Jasmina Alagič.
Autor: FTV Prima Jasmina Alagič.

To David Gránský využívá volné chvíle raději k odpočinku. „Já si musím nabít energii na naše soutěžící,“ vysvětluje David Marianě Prachařové, když ho šimráním na uchu ruší z jeho klimbání.

Jakub Prachař si zahraje s Ondřejem Gregor Brzobohatým 

Jakub Prachař ukáže své hudební vlohy nejen předstíraným bubnováním za porotcovským stolem, ale zhostí se i toho reálného. Ovšem nikoliv s bubny, ale se vskutku neotřelým improvizovaným vybavením. Na nově vzniklé hudební duo tvořené Ondřejem Gregor Brzobohatým a Jakubem se kromě Mariany přišel do restaurace podívat i hudební producent Jaro Slávik, který je natáčí stejně jako Prachařova mladší sestra.

Herec a moderátor Jakub Prachař.
Autor: FTV Prima Herec a moderátor Jakub Prachař.

Zatímco hudebník Ondřej zasedl za pianem, Jakub si vytvořil originální bicí soupravu zahrnující například dětskou stoličku, krabici nebo nůž. V jejich podání zazní třeba skladba Imagine od legendárního Johna Lennona nebo Cesta kapely Kryštof a Tomáše Kluse. Jak vidno, nuda porotcům ani moderátorům rozhodně nehrozí a zábavu si dokážou najít kdekoliv a kdykoliv.

Česko Slovensko má talent IX - Solange Kardinaly.

Na tuhle kočku pomrkával i Jakub Prachař! Krásná Solange mění šaty během pár sekund

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Jasmina Alagič , David Gránský , Jakub Prachař , Ondřej Gregor Brzobohatý , Jaro Slávik , Marta Jandová , Mariana Prachařová , Vlogy Mariany , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama