Láďa Hruška předvede v kuchařské soutěži tanec u tyče. Uřízne si ostudu?

Prostřeno! XXVI (4) – Vylízaný talíř

Vychytávkový týden kulinářské soutěže pokračuje a ve čtvrtek uvidíme tanec v kuchyni temperamentní Terezy. Nebudou chybět vypečené kůžičky, pikantní předkrm ani poměrně pracný dezert. A dojde i na pochvalné vylízání talíře.

Lektorka pole dance a maminka na mateřské bude hostit soupeře ve čtvrtek. S Láďou Hruškou se Tereza zná z jeho pořadu, ale jaká je vlastně kuchařka, to netuší ani on sám. Už při čtení menu se soutěžící těší, jak si pochutnají. Tereza připraví pro hosty dýňové špalíčky s pikantním dipem, hráškový krém s bylinkovým olejem a krutony, kuře na paprice s pečenými paprikami a naloženými jalapeňos a jako dezert bude dort s malinovou ganache a vanilkovým krémem.

Dýňové špalíčky budou mít úspěch díky výraznému dipu. Láďa, který miluje ostrá jídla, omáčku vypije ze skleničky do dna. Při polévce hosté opět soutěží o to, kdo bude „pokakaný prkýnko“. To znamená, kdo sní polévku nejpomaleji. Včera přes veškerou snahu prohrál Láďa. Kdo to bude dnes? To uvidíte už vpodvečer. Nejvíc chvály se Tereze dostane během hlavního chodu. Zajímavým detailem budou kuřecí škvarky z vypečených kůžiček. Láďa bude v sedmém nebi. „Mně se prostě vrátila chuť do dětství, tak já se jako malý kluk zachovám,“ nezklamal moderátor. Vylízaný talíř pak podá hostitelce s tím, že ho nemusí ani umývat.

Podívejte se na Láďovu kreaci na tyči. Neuvěříte, že to dělá poprvé:

Láďa má každou ponožku jinou

Jelikož soupeři vůbec netuší, čím se před mateřskou Tereza živila, dá jim v úvodu večera malou nápovědu. Míra hostitelce pomůže otevřít šampus a ona ho přitom upozorní na díru ve stropě, kde mívala tyč. Prý se do ní má trefit špuntem. „To je indicie pro vaše přemýšlení, co asi dělám,“ nasadí soupeřům Tereza brouka do hlavy. Po povedené večeři a zábavě, která proběhne na zahradě v duchu různých her, už si hosté myslí, že je nic nečeká. Opak je ale pravdou.

Ještě je tu malé překvapení v podobě pole dance u tyče, kterou má Tereza na zahradě. Blondýnka předvede opravdu povedené vystoupení. Ale nebyl by to Láďa Hruška, aby se do situace nevložil. Sundá si boty a jde na věc. „Ježiš, já mám každou jinou ponožku,“ zděsí se na chvilku. Pak se chopí tyče a zkusí pár kreací. „Můj tanec u tyče byl dnes poprvé a já pevně věřím, že i naposled,“ zhodnotí Láďa svůj taneček.

Jak soupeři ohodnotí Terezin večer? Ponese se atmosféra v přátelském duchu nebo se objeví první taktici?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.