Dana Morávková se znovu stala Rubešovou: Z legendární potvory hodnou maminkou

1. MISE (33) – Rubešovi mají plán

Herečka Dana Morávková se do povědomí diváků nesmazatelně zapsala coby zákeřná potvora Andrea Rubešová v legendárním seriálu o složitých rodinných poutech. Nyní se na televizní obrazovky vrací sice v jiné roli, ale se stejným příjmením. Společně se Zdeňkem Podhůrským si zahrají rodiče Radúze Máchy. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Postavu Andrey Rubešové jí už nikdo neodpáře. Danu Morávkovou jako krásnou mrchu fanoušci slavných Rodinných pout milovali i nenáviděli zároveň. Ačkoliv od konce natáčení první telenovely v Česku uběhlo už dlouhých šestnáct let, vypočítavá Andrea bude se sympatickou herečkou navždy spjata. „Na Rodinná pouta jsem samozřejmě nezapomněla. Ale to, že opět hraju Rubešovou, je nejspíš jen shoda náhod. Myslím, že autory ani nenapadlo, že jsem kdysi hrála Andreu Rubešovou,“ myslí si Dana, které scénář znovu předepsal ikonické příjmení.

Tentokrát ale bude mít její role do zlé a pomstychtivé manažerky daleko. V oblíbeném seriálu z vojenského prostředí se převtělí do manželky Zdeňka Podhůrského a starostlivé maminky Radúze Máchy, který v 1. MISI ztvárňuje snaživého frekventanta Honzu Rubeše. Toho čeká povýšení do hodnosti nadporučíka, což si jeho rodiče nemohou nechat ujít.

Radúz Mácha má pro rodiče zásadní novinku

Bohužel ani jeden z nich netuší, že Honza během kurzu potkal půvabnou Andy v podání Amelie Pokorné, která s ním neplánovaně otěhotněla. I když se ji mladý lékař snažil všemožně přesvědčit k potratu, nebylo to nic platné. Teď má tak před sebou nelehký úkol. Oznámit tuto překvapivou novinku rodičům.

Možná ani sám Honza netušil, jak těžko se mu něco takového bude říkat. Maminka s tatínkem totiž mají o jeho budoucnosti zcela jinou představu. „Jsme se Zdeňkem Podhůrským takoví nadšení rodiče. Našemu synovi jde o to, aby se dostal do Amsterodamu, jsme šťastní, že se mu to daří, a přejeme mu, aby se tam dostal, protože tím jde v našich šlépějích,“ popsala role manželů Rubešových Morávková, kterou uvidíme v seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě. Oba totiž mají úspěšnou kariéru v armádě a očekávají, že je syn bude následovat.

Na rozdíl od Andrey Rubešové, s níž měla Dana pramálo společného, s touto postavou si je v lecčem podobná. Stejně jako seriálová Vlasta své dítě bezmezně miluje a chce pro něj to nejlepší. Navíc i v reálném životě má syna na studiích v zahraničí. „Ano, studuje v Anglii. A můj seriálový syn chce být tím nejlepším vojákem a chce se dostat daleko. Myslím si, že každá maminka za svým dítětem, pokud mají zdravý vztah, stojí a podporuje ho. Já samozřejmě nemohu svému synovi pomoci, a to ani tomu svému, ani tomu seriálovému, ale podporuji je oba,“ dodává oblíbená herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.