Celebrity

25. února 2022 05:48

Žaneta Dernerová

Dana Morávková a Andrea Antony odtajnily své soukromí v zákulisí zábavné show

Moderátorka Andrea Antony a herečka Dana Morávková se sešly ve vědomostní soutěži, kde si vyzkoušely své znalosti o naší zemi. Během natáčení ale v zákulisí prozradily své tajné recepty – na spokojený vztah a štíhlou postavu.

Herečka Dana Morávková a klavírista Petr Malásek před nedávnem oslavili dvacet pět let od svého zasnoubení. I když je bulvární média již několikrát rozvedla, pravdu nikdy neměla a vztah jim i po tak dlouhé době jen kvete. Při natáčení zábavné show Máme rádi Česko, kterou uvidíme v pátek od 20:15 na Primě, se sympatická Dana svěřila, co tkví za jejich spokojeností.

Zásadní podle ní bylo, že se lásce nebránili a plně se jí oddali. „Já mám pocit, že jsme s Petrem měli velké štěstí, když jsme se seznámili, že jsme poslechli srdce a šli do toho naplno,“ myslí si Morávková, kterou známe jako potvoru Andreu ze seriálu Velmi křehké vztahy. „Manžela miluju a doufám, cítím, že on má rád mě,“ říká Dana.

Žádnou univerzální radu na šťastný vztah ale bohužel nemá. „Upřímně si myslím, že žádný recept není. Člověk, který by ten recept měl, by za něj asi získal Nobelovu cenu,“ směje se sympatická herečka, která pětadvacetileté výročí oslavila s manželem víkendem ve Vídni. A co na něm nejvíc obdivuje? „Petr je strašně hodný člověk, za kterého bych dala ruku do ohně. Je pracovitý, slušný – a na to, co umí, je neuvěřitelně skromný,“ nešetří na Maláska chválou Morávková.

Andrea Antony se pyšní dokonalou postavou

Moderátorka televize Prima Andrea Antony se při natáčení zábavné show zase pochlubila, jak se jí podařilo dostat se po porodu tak rychle do formy. Postavu má nyní navíc naprosto dokonalou a ještě lepší než před otěhotněním. „Je to úplně trapné, ale tak hubená jako teď rok od porodu jsem nikdy nebyla. U mě zafungovalo to vykojení a vysátí. Róza sála o sto šest,“ směje se Andrea.

Ačkoliv usměvavá Antony přiznává, že sice začala i trochu cvičit, kojení prý hraje v jejím zázračném hubnutí jednoznačný prim. „Je to fajn, mít to jednou zadarmo. Jinak to ze života neznám,“ říká moderátorka, která má ve svém okolí více kamarádek, jež mají stejnou zkušenost jako ona.

Zábava při kreslení na skleněnou tabuli

Obě dámy – Antony i Morávková – se skvěle pobavily v show Máme rádi Česko, když byla Andrea svým týmem vyslána, aby kreslila na skleněnou tabuli. Zprvu to vypadalo velmi nadějně a název seriálu uhodlo hvězdně složené družstvo bez větších problémů. Znázornit bývalého prezidenta České republiky se ale ukázalo být pěkně tvrdým oříškem.

Dana Morávková marně pátrala po tom, kdo by mohl být hradním šaškem. „Svatý to není, vždyť je to šáša!“ tvrdila Dana členům týmu, když tipovali, že se jedná o Mikuláše nebo o osobnost, která byla prohlášena za svatou. V pátek od 20:15 na Primě se v pořadu Máme rádi Česko dozvíte, koho se Andrea snažila marně namalovat a zda se jejich týmu pod vedením Jakuba Prachaře nakonec povedlo zvítězit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.