Seriály a filmy

22. března 2022 05:55

red

Danuše chce, aby se Petr rozešel s Markétou. Jak to v ZOO zařídí?

ZOO (14): Markéta není pro nikoho dobrá partnerka

I když se Danuše snaží nevstupovat Petrovi do života, už se na synův vztah s Markétou nedokáže jen pasivně koukat a rozhodne se konat. Věrným kumpánem jí bude Břéťa! Další epizodu seriálu ZOO sledujte v úterý večer na Primě.

Viky je zoufalá, protože neví, jak pokračovat v další lži ohledně Lady X. Je rozhodnuta říct nakonec Petru Křížovi pravdu a pro jistotu dát výpověď. Celou záležitost řeší Viky dokonce s Danuší, která jí nicméně kategoricky zakáže, aby synovi sdělila pravdu.

Markéta s Petrem totiž aktuálně neprožívají nejlepší období a Viky má pocit, že právě ona, respektive Lady X, je příčinou jejich vztahových trablí. Danuše to tak ale zdaleka nevidí.

Danuše se totiž dokonce sejde kvůli synovi a Lady X s Petrovým kamarádem Břéťou. I ten moc dobře zná identitu Lady X, ostatně stejně jako Danuše. Oba mají pocit, že by se k Petrovi hodila lépe jiná partnerka než Markéta. A Danuše nečekaně požádá Břéťu o pomoc!

A svému synovi Danuše dokonce v podstatě upřímně navrhne, aby se s Markétou rozešel a zejména aby se před svou přítelkyní neponižoval a příliš jí neustupoval – ještě k tomu když je v právu. Naštěstí má blízkou oporu v „ruce zákona“ Břéťovi, jemuž partnerka jeho nejlepšího kamaráda pije krev možná ještě více než Danuši.

Společně mají skvělý plán, sledujte ho v extra ukázce ze ZOO:

Eliška Krásná řeší problém s bývalým manželem. Ten měl za kluky uhradit soustředění, na což se ale vykašle. Eliška však nemá dost peněz, aby za kluky sama zaplatila, a vypadá to proto, že kluci na soustředění nebudou moci odjet. Její kolegové a přátelé jí ale chtějí pomoci, a dokonce se na ni složí. Největší zájem jí pomoci má samozřejmě fotograf Robert, jenže právě od něj žádné peníze Eliška nechce. Jak jinak ale klukům soustředění dopřát?

Albert se v zoologické zahradě potká s maminkou Sid a pokusí se zjistit, jak to se Sid ve skutečnosti je. Své dotazy chytře zaobalí do otázek z pozice marketingového ředitele. Je poměrně zmatený z toho, že bohatá rodina Novotných se tváří, že dcera Sidonie je na studiích v Americe. Má se Sid napřímo zeptat, jak se věci mají? Vždyť Sid má být jeho zlatou žílou a vstupem k bohatství.

To, co k Sid Albert cítí, to rozhodně není čirá láska. Užívat si totiž bez skrupulí dokáže i s asistentkou Adélou. Aby se mu to nezačalo trochu komplikovat!

Dívejte se na to v další epizodě seriálu ZOO, kterou sledujte už teď on-line v iPrima Videopůjčovně nebo v úterý večer na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.