Celebrity

19. června 2023 09:43

Tomáš Durčák

Herečka Denisa Pfauserová je maminkou. Dceři dala arabské jméno

Populární herečka a moderátorka Denisa Pfauserová (34) porodila jen pár dní před termínem zdravou holčičku a stala se novopečenou maminkou. Společně s tatínkem a partnerem Martinem Kučerou jí dali poměrně neobvyklé jméno, jehož původ sahá do arabského světa.

Denisa Pfauserová se proslavila nejen rolí pohádkové princezny Řachandy, ale také v seriálech Ohnivý kuře nebo aktuálně v ZOO. Že je těhotná, dokázala před zbytkem světa úspěšně skrývat až do pátého měsíce. Termín porodu jí lékař stanovil na 20. června, avšak jejím přáním bylo porodit aspoň o den později, aby dcera mohla být ve znamení Raka. „Termín sedí na znamení Blíženci, ale já bych chtěla Račici, tak to musím aspoň o den přenést,“ svěřila se Denisa ještě v těhotenství deníku Blesk.

Dcerka se však nakonec rozhodla, že chce být raději Blíženec, a tak se narodila již 16. června brzy ráno. „16. 6. 2023 v 7:02 se narodilo nejkrásnější miminko na světě,“ napsala dojatá maminka na Instagram, kde sdílela fotku se svou novorozenou dcerou i přítelem Martinem. Partneři se rozhodli dát jí jméno Naila, které dle dostupných informací rozhodně v České republice nepatří mezi běžné a má exotický původ. Pochází totiž z arabského jazyka, je oblíbené hlavně v severní Africe. Mamince i tatínkovi ihned blahopřáli Denisiny kolegyně Veronika Arichteva, Monika Bagárová, Lucie Křížková, Kristýna Leichtová či Kristýna Hrušínská.

Podívejte se, jak Denisa Pfauserová bydlí:

Už v těhotenství se herečka netajila tím, že chce poměrně specifický porod, a to do vody. „Nejbližší porodnice, která to umožňuje, je v Rakovníku, takže budu rodit tam. Představa rodit do vody je pro mě velmi příjemná, protože i když mě něco bolí, vlezu si do vany s teplou vodou a krásně se uvolním. Nikde ale není psáno, že tady vlezu do vody a hned z ní vylezu, takže se uvidí, až ta situace nastane,“ popsala své rozhodnutí Pfauserová. Její přání se jí nakonec vyplnilo a Naila se narodila v Masarykově nemocnici v Rakovníku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.