Celebrity

15. února 2024 09:00

Kisa Císařová

Děsivá nehoda Michala Suchánka. Herec sešrotoval auto, na vině byla rychlost

Suchánek Michal a Jáchym, Plnej kotel, anketa

Občas se zkrátka skutečně nevyplatí takzvaně pořádně šlápnout do pedálů. Po své nedávné zkušenosti by to jistě potvrdil i Michal Suchánek (58), který jel tak rychle, že nad svým vozem ztratil kontrolu a neštěstí bylo na světě. Přestože vůz skončil, jak se mezi motoristy říká, „totálkou“, herec je naštěstí v pořádku. Dobře si je ale vědom své viny.

Blízcí Michala Suchánka dobře vědí, jaká vášen herce pojí s dvoustopými stroji a vším, co s nimi souvisí. Rád je sám řídí, rád se nechá od profesionálů svézt a rovněž rád testuje, co vybraná auta dovedou. I proto přišel Michal Suchánek s nápadem na pořad Plnej kotel. Ten od 12. února vysílá stanice Prima COOL a Michal ho společně se svým kolegou a parťákem Richardem Genzerem i moderuje. Co myslíte, jakou nejvyšší rychlostí jel Michal Suchánek? „Nemůžu prozradit,“ zdráhal se odpovědět redaktorce webu Prima Ženy Michal Suchánek.

A aby v tom Michal nebyl sám, dostal tutéž otázku i jeho syn Jáchym Suchánek (32), který se ujal režie nového pořadu Plnej kotel. „Dvě stě sedmdesát,“ prozradil naopak bez okolků Jáchym Suchánek. Tím celkem očividně pomohl svému tátovi, aby se rovněž uvolnil a v budoucích odpovědích řekl víc, než původně možná zamýšlel. A to se projevilo hned vzápětí, když od redaktorky přišla otázka, kdy naposledy oba pánové dostali pokutu za rychlost. Na to Michal Suchánek zareagoval nejprve spontánním výbuchem smíchu.

Auto na odpis

„Není to tak dlouho. Bylo to při natáčení tohoto pořadu. A dostal jsem pokutu nejen za rychlost, ale i za to, že jsem úplně sešrotoval svoje auto,“ prozradil herec oblíbený třeba i díky svému účinkování v dnes už legendárním pořadu Partička. Děsivá nehoda se odehrála loni v létě a Michal nemá problém přiznat, že se stala jeho vinou. Však taky jel mnohem rychleji, než měl.

Jaké další prohřešky na sebe oba pánové prozradili? Podívejte se na video na začátku článku. Jedním z dotazů například bylo, zda poctivě platí, když parkují na modrých zónách. A zatímco jeden kupuje parkovací stání, druhý si s tím hlavu neláme. Vyhraněný pohled na elektromobily ale otec a syn Suchánkovi sdílejí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.