Prima maminka

31. července 2018 10:05

Martina Čerňanská

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 6. díl: Mezigenerační soužití

Monika Štiková si do dalšího dílu svého pořadu Svět podle Moniky pozvala hosta – partnera své dcery Charlotty Ifka. Téma totiž bylo mezigenerační soužití. Jak se dívá na společné bydlení Monika? A jak její potenciální zeť? Vidí v bydlení pod jednou střechou spíš výhody, nebo převládají zápory?

Svět podle Moniky je online poradna, kde Monika otevřeně odpovídá na všechny otázky, které jí denně přicházejí ať už na sociálních sítích, nebo do e-mailu. A protože jich je opravdu hodně, věnujeme každý díl jednomu tématu.

První díl (můžete si ho pustit ZDE) byl věnován otázce sexu – tématu, které zajímá každého, ale mnohdy se o něm bojí nebo stydí mluvit. Monika Štiková se toho ale opravdu nebojí!

Ve druhém dílu (celý díl si přehrajete ZDE) jsme se zabývali velmi vážným a bohužel i poměrně častým tématem domácího násilí.

Třetí díl byl zaměřený na hubnutí (celý díl si přehrajete přímo ZDE). Jak a co jíst, abyste vypadaly, milé dámy, dobře, a také na to, co dělat, abyste byly pro svého partnera stále atraktivní.

Čtvrtý díl se zabýval tématem Zlatokopky (celý díl si přehrajete přímo ZDE). Znáte nějakou ve svém okolí? A je Moničina dcera Ornella zlatokopka?

Pátý díl na téma Rozchody byl velmi otevřený a nekompromisní (celý díl si přehrajete přímo ZDE).

6. díl poradny Svět podle Moniky: Mezigenerační soužití

Podívejte se na předchozí epizody:

1. díl pořadu Svět podle Moniky na téma: Sex

2. díl pořadu Svět podle Moniky:

3. díl na téma: Jak zhubnout a být přitažlivá:

4. díl pořadu na téma: Zlatokopky mezi námi

5. díl poradny Svět podle Moniky: Rozchody

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.