Revoluce v hubnutí: Lékaři objevili recept, který vám 3x zrychlí spalování tuků

Pokud chcete zhubnout, přírodu neobelstíte a stále platí zákon zachování energie – energetickému příjmu musí odpovídat i energetický výdej. Zdá se ale, že moderní doba dokáže obelstít i zákony přírody a my si budeme moci dopřávat víc jídla, než které dokážeme spálit, aniž bychom tloustli.

Jistě znáte Indulonu. Tento populární krém používaly na ruce už naše babičky a nemohly si ho vynachválit. Na jeho složení se zaměřili i lékaři z pražského centra experimentální medicíny IKEM a zjistili, že Indulona obsahuje látky, které působí podobně, jako některé enzymy v ovoci, které urychlují spalování tuků, například bromelain nebo papain. A co víc, jsou ještě účinnější!

Z chemického rozboru Indulony kromě toho vyplynulo, že tento krém není pro lidské zdraví nijak škodlivý a náš trávicí trakt nijak nezatíží. „Nespornou výhodou Indulony je, že pokud ji použijete při tepelné přípravě jídel, která překročí 100 °C, získá krém lahodnou máslovou chuť, aniž by mu to ubralo něco z jeho podpůrných účinků na spalování tuků. Vyzkoušeli jsme již recept na pečené kuře na deseti pacientech a u každého z nich jsme během týdne zaznamenali váhový ubytek minimálně 1,8 kilogramu," vysvětluje vedoucí týmu lékařů MUDr. Petr Beneš, CsC.

A jak kuře připravit?

Potřebujete celé kuře, které omyjte a osušte. Vnitřek kuřete důkladně vytřete asi dvěma lžícemi Indulony (bez parfemace), celé kuře uvnitř i vně osolte a případně okořeňte dle vlastní chuti.

Kuře vložte do pekáčku, podlijte trochou vody (máslo ani jiný tuk není potřeba), můžete ho případně obložit bylinkami, vložte ho do trouby vyhřáté na 180 °C a pečte za občasného podlévání horkou vodou a přelévání výpekem asi 45 minut dozlatova. A až to budete mít hotové, podívejte se do kalendáře, protože je dnes apríl!

akr

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky příroda hubnutí recept Indulona Petr Beneš Institut klinické a experimentální medicíny spalování

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.