Móda a krása

31. ledna 2021 04:00

Martina Čerňanská

Délka vašich vlasů odhaluje o vaší osobnosti více, než si myslíte

Po uši, po ramena, krátké, středně dlouhé, dlouhé… Pravdou je, že vlasy jsou jedním z nejdůležitějších rysů, které nás definují. A podle jedné studie je to také dokonalý odraz toho, jací jsme. Víte, co o vás říkají vaše vlasy?

1. Vlasy velice nakrátko

Jste sebevědomá, společenská, flirtovní a příjemná. Je pro vás velice jednoduché seznamovat se s novými lidmi a dělat si nové přátele. Milujete práce, které vám umožňují ukázat vaši inteligenci, a víte, jak čelit problémům se sebekontrolou a bezúhonností, často však jednáte bez rozmyšlení.

2. Vlasy s délkou pod uši či mikádo

Jste člověk, který mluví pravdu a vše říká otevřeně, i když to není vždy to, co by ostatní rádi slyšeli. Dokážete snadno najít rovnováhu mezi vaším osobním a pracovním životem. Ničeho se nebojíte a jste velice organizovaná. Nesnášíte rutinu, nemáte žádné komplexy a ráda zkoušíte nové věci. Občas děláte věci bez toho, aniž byste si je předem rozmyslela.

Nosíte kratší varianty účesů?, Foto: istock.com

PŘEČTĚTE SI: BUDOU VÁM SLUŠET KRÁTKÉ VLASY? TENTO TRIK VÁM TO UKÁŽE!

3. Vlasy dlouhé po ramena

Máte ráda svou ženskou, elegantní a sofistikovanou osobnost. Ráda mluvíte a vaše přírodní krása přitahuje mnoho z těch, které oslovíte. Máte ráda výzvy a nové projekty a jste expertem, co se týče nových přátelství a jejich udržování.

4. Vlasy dlouhé po prsa či delší

Jste velice opatrná, trpělivá a zasněná. V lásce hledáte dlouhodobé vztahy a dáváte jim vše, ale také jste velice vybíravá a od svého partnera očekáváte mnoho. Pro své sny bojujete a překonáváte nemožné, abyste jich dosáhla. Vaše vytrvalost vám vždy pomůže dosáhnout toho, co v životě chcete.

Patříte mezi dlouhovlásky? Foto: istock.com

Mohlo by vás také zajímat:

-mh-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.